Aktovka-X jen pro ženy

Protože kde jaký magazín má svou speciální přílohu jen pro ženy (Blesk), Secret je jen pro ženy a dokonce mají ženy i svoje speciální holící potřeby, měla by logicky vzniknout i Aktovka-X pouze pro ženy...

To není jenom nějaký můj marketingový tah mající za cíl prodat tento nejoblíbenější společensko-vědecký magazín nadnárodní publicistické společnosti. Ono to vychází z logiky – nechci sice vypadat jako feministický prase, ale ony se ženy od mužů opravdu hodně liší. Až jednou budete v TV sledovat soutěž „Hodina pravdy“, zkuste schválně pozorovat, co za výhru si přejí ženy (většinou novou pračku, ledničku, nábytek či něco jiného, většinou praktického do rodiny), kdežto muži téměř jednohlasně touží mít např. domácí kino, nebo nějakou jinou, naprosto zbytečnou věc.

Samozřejmě, všichni nejsou tak tupí, existují mezi námi i světlé výjimky, např. namátkou mohu jmenovat sebe – všímám si, jak je práce ženy v domácnosti složitá, a kdybych já si měl zvolit výhru, byla by přínosem pro celou naší domácnost. Aby se manželce ulevilo, chtěl bych třeba vyhrát služku. Manželce by pomohla s dítětem, omyla by za ní nádobí, vynesla smetí, uvařila a večer by mi mohla pěkně pomalu – no prostě takový ty domácí práce. Klidně by to mohla být i mulatka. S pevným zadečkem a roztomilými ňadérky, jako liščí čumáčky...

Reklama:
Smrdíš a nerada se myješ?
Už nemusíš – od toho je tu nový Vitriolit – je tak silný, jak jen zatuchlina v tvém podpaží může být!

Ale nechme soutěže soutěžemi. Muži nejen že jsou málo praktičtí, oni jsou i daleko hloupější. Já vím, že je těžké najít nějakou významnou ženu na poli vědy, namátkou mě napadá jen Marie Sklodowská, ale o té v Sex-misi tvrdili, že byla žena stejně jako Einstein, takže si nejsem úplně jistej. Ony ženy to mají ve vědě daleko složitější. Chlap ráno vstane, místo čištění zubů si zapálí cigáro, oblíkat se nemusí protože spí v tom, v čem se večer vrátil z putyky a vyběhne ven přímo do laboratoře, kde zbytek dne zkoumá a laboruje. Žena – ne. Ženský si bohužel připadají od přírody velice ošklivé a nedokonalé (což je pravda) a než si ráno (zbytečně) namalujou na tu hubu něco snesitelnýho a vyberou ze šatníku alespoň 8 věcí, které (nějakou zvláštní logikou) prý patří k sobě, je večer, a muži ten den už všechno co šlo vynalezli. Smůla. Navíc, muži nemají menzes a migrénu. To se jim to pak vynalézá – když se u mikroskopů nemusej kroutit bolestí.

Reklama:
Trápí tě rudé skvrny na oblečení?
S tím je konec - zkus vložky stonožky Božky! Stačí jen jedna na všechny cykly v roce. Vysaje i v obýváku. Pokud zavoláš do dvaceti minut, obdržíš jeden maxitampón (pro případ pádu z okna obkročmo na zábradlí) ZDARMA!!!

Dalším problémem jsou tělesné proporce. Zatímco muži se v životě zabývají jen tím, aby měli co největší penis na sídlišti, ženy to mají daleko složitější. Buď mají zadek moc malý, nebo moc velký – kterákoliv z těchto možností je špatně. Totéž prsa. Navíc – prsa ještě mohou být příliš dole, nebo příliš od sebe. Většinou je jedno větší než druhé. Jedno je níž, druhé výš. Také dost záleží na velikosti a barvě prsních dvorců. Stejně tak kůže. U nás na sebe žena musí patlat pigmentovací krémy a chodit do solárek, aby jim zhnědla, na filipínách zase spousta žen umírá na prostředky pro zesvětlení pokožky. Některé ženy mají dokonce kůži pomerančovou a celulitidovou. Většina žen má nohy buď do O, nebo do X. (mužům na písmenech nezáleží, nejraději jsou, když najdou takovou, co je má do praku). Vlasy – opět bezvýchodná situace - blondýny se přebarvují na černovlásky, černovlásky se odbarvují na blond. Rusovlásky mají smůlu, protože i když se přebarví na cokoliv, zůstanou jim na držce pihy, které se špatně smývají i s pomocí Mr.Proppera.

Reklama:
Smějou se ti, že jsi úplně blbá?
Nevadí – obarvi si hlavu. Vše se rázem změní, přijde překvapení...

PS: Po aplikaci až do odchodu partnera nemluvte.

Mnoho žen také musí řešit spoustu životních problémů pomocí vykládání karet a horoskopů. Např. si nevzpomínám, že by se mě někdy při řešení nějaké situace chlap ptal, v jakém jsem znamení. Ženy to dělají dost často. Nejdřív jsem si myslel, že jsou úplně blbé a nakonec jsem přišel na to, že se mi to nezdá, ale že blbé jsou. Samozřejmě, při souloži to nevadí. Ale hned po ní už ano.

Jo, není to lehké. Zkusím projít pár časáků pro inspiraci, a nějaké speciální vydání pro ženy určitě vytvořím. Pokud bych se už neozval, nevydržel jsem nápor informací, beru sedativa, menstruuji a sleduji telenovely. Tedy – nemám čas.

Zpět
28.01.2005 13:01 Sekce: Pro ženy, autor: mirun Ohlasů[4] / Komentovat