Co dělat, když vás muž podvádí s vaší kamarádkou?

Dotaz čtenářky: Ahoj Dokonalá, přečetla jsem si tvůj článek Proč se nezahazovat s chudými muži a pochopila jsem, že jediný, kdo mi může v mé situaci poradit jsi ty. Můj manžel mi totiž zahýbá s mojí nejlepší kamarádkou. A já nevím, co mám dělat.

Začneme tím, že ono docela záleží na způsobu, jakým se k vám informace donese. Myslím situaci, kdy vás milenci pozvou na dortík, kde se vám z upřímné hloubi duše omluví, že to tak prostě nechtěli, neplánovali, že je situace mrzí, valnou většinu dne proslzí a prosí vás o odpuštění, protože jinak jsou připraveni skočit z mostu. A že řeknete-li ne, samozřejmě to pochopí a vše se vrátí do starých kolejí.

Ne..., tak tato scénka se nekoná. A naštěstí v poslední době už ani v amerických filmech ne.

Obvykle totiž o milující se zaklíněnou dvojici v orgastických křečích zakopnete v okamžiku, kdy jdete vybrat rakev své matce, či jste po tragickém potratu . Také se to často stává, když přijdete domů dřív, protože vás vyhodili z práce, či vás vyhodili z práce a vy nejdete domů, ale postěžovat si kamarádce. Mezi také poměrně časté a zábavné objevy patří nález fotografie genitálií vaší kamarádky (které neomylně okamžitě poznáte) mezi slipama (v poličce) vašeho partnera.

Tedy si pamatujte, že vaše první okamžitá reakce má být odchod k pomilování se s mužovým bratrem, pak s nejlepším přítelem a v případě, že to senilita ještě dovolí tak především s mužovým otcem.

Poté zaměřte svou pozornost na jeho další miláčky. Auto. Zde spolehlivě fungují věrná to spojení klíč – lak, cihla – přední sklo. Pokud hodně zuříte, nežinýrujte se a vrhněte se i na blinkry a gumy.

Při dalším likvidačním zákroku bych se soustředila na práci. Jeho nadřízenému odešlete kompromitující email, kde se vám v minulosti svěřuje, že s větším volem ještě nespolupracoval. Když už budete brousit vašim mailovým boxem, mrkněte se, zda tam nebude třeba i pár zajímavých vyjádření o jeho sestře, matce, ženě kamaráda...

Znehodnocení osobních věcí je samozřejmostí. Nějaká hysterická situace pro sousedy taky není od věci. Zápalka ve zvonku, lepidlo v zámku, výkal na rohožce.

Proč odcházet lživě s hlavou vztyčenou? S úmorným hereckým výkonem, bez výčitky, bez jediné poznámky a pak si brečet do vany? Co z toho máte? Netýrejte se, mějte se ráda, ulevte si...

Zpět
01.03.2007 13:03 Sekce: Pro ženy, autor: dokonala Ohlasů[40] / Komentovat