Co o muži prozradí barva jeho spodního prádla?

Tuhle jsem narazil na článek o tom, jaká je žena ohledně toho, co za barvu spodního prádla si volí. Takových věcí se člověk o ženách dočte mnoho, ale co my muži a spodní prádlo? Dá se též určit naše momentální nálada a sexuální náboj? Celá věc chtěla poměrně hodně výzkumu...

Na rozdíl od ženy, která si může zvolit své spodní prádlo dle své nálady, nadrženosti či jiného politického úkolu, který jí čeká, my muži to máme o dost složitější. Zejména z toho důvodu, že si vlastně nikdy nevybíráme své spodní prádlo podle své vůle, ale podle vůle žen, které nám je kupují.

Tato období jsou v životě muže dvě: první, tzv. období vrozené nesvobody, kdy nám spodní prádlo kupuje maminka a druhé, které střídá to první, se jmenuje období dobrovolné nesvobody, kdy diktaturu maminky převezme nějaká jiná, zpravidla cizí žena, která rafinovaně nejprve nás a pak i naši maminku přesvědčila o tom, že to je pro naše dobro.

A tak zatímco matka se snaží nám kupovat spodní prádlo co nejkonzervativnější, abychom na veřejnosti nedělali ostudu (třeba kdyby nás přejelo auto a museli nás pitvat), tak manželky nám kupují spodní prádlo co nejkonzervativnější proto, že nepředpokládají, že bychom ho my impotenti někde ukazovali - a za takto ušetřené peníze si pak samy sobě kupují spodky co nejvyzývavější.

Takže o muži samotném barva jeho spodního prádla neříká nic, ovšem pozorováním barvy a dalších prvků na spodním prádle se můžeme dozvědět mnoho věcí o jeho mamince, manželce a i o tom, jak hodně vášnivá bude dnešní noc. A protože většinu mužů spodní prádlo většiny mužů vůbec nezajímá, budou tyto pravidla sepsána pro ženy.

Nebudu zastírat, že zkoumat spodní prádlo ženy bývá daleko jednoduší, než tentýž úkol u muže. Ženy obvykle nosí sukně či podpasové kalhoty a všemožně se snaží, aby jim to občas někde ujelo a nechaly muže spočinout okem na něčem, o čem si muž od té chvíle začne myslet, že to bude dobývat - nevědouce, že o tom, že pevnost padne již bylo rozhodnuto...  a bez něho. (Všímáte si, jak nás ženy ve svých životech neustále ignorují?)

Muži však své prádlo neukazují. Pravděpodobně to bude dáno instinkty, neboť zatímco žena svým prádlem dává mužům důležitý signál že je ochotna se pářit (a mnohdy se na to těší), muž nepovažuje za důležité informovat celé své okolí o tom, jakou náladu měla jeho matka, když byla minulý měsíc nakupovat u Vietnamců.

Pokud tedy chce žena o muži něco zjistit, musí z něho spodní prádlo vylákat. Není to úkol vůbec snadný, muži jsou totiž k ženám (oprávněně) nedůvěřiví a tedy jakýkoliv pokus ženy chtít po muži, zda by jí na okamžik nepůjčil své spodky vždy končí mužovou podezřívavou otázkou „Proč?“. Na to žena nemívá žádnou smysluplnou odpověď a tedy tudy cesta nevede.

Jenže ženy jsou dobré intrikářky a tudíž si samozřejmě cestu k našemu spodnímu prádlu našly. Jak jinak, než přes sex – je to totiž nejjednoduší, neboť racionální důvody musí být vždy poplatné mužově inteligenci a přehledu, kdežto reakce na nabídku sexu nemá s intelektem a vzděláním žádnou souvislost, tetřeví muži se při vidině sexu totiž začnou všichni chovat stejně primitivně (někteří dokonce i chrochtají či vrčí) a jsou ochotni v tu chvíli bez otázek provést jakkoli iracionální protislužbu.

Pokud náhodou čte tento příspěvěk nějaký muž, jistě mu už došel ten smutný fakt, že nabídka k sexu v přítmí kavárny nemusí být vždy reakcí na jeho neodolatelné mužství, ale klidně se mohl stát obětí psycholožky, která se místo o jeho „bambase“ zajímá o jeho maminku. Ano – i to se stává, ale neboj se, milý muži, nejedná se v žádném případě o prohru: zatímco ona přemýšlí nad úlohou tvé matky v rodině a předstírá blížící se orgasmus, ty si pěkně šukáš..., takže vlastně... to není zase tak špatné.

Ať tak, či tak, psycholožku poznáte spolehlivě podle toho, že Vás před sexem pošle do sprchy. Sází totiž na to, že se začnete domnívat, že je to kvůli tomu, že ona je čistotná a půjdete se omýt.

Moudrý muž však ví, že je to už v této fázi nesmysl – přemýšlejte: pošle Vás do sprchy, protože není prase a pak s Vámi bude dělat do rána samé čuňárny? Jakou to asi má logiku? Hloupost. Psycholožka počítá s tím, že se před sprchováním vysvlečete (zkuste někdy udělat opak a uvidíte ty protesty) a ona mezitím získá čas si Vaše spodky a tím i Vaši rodinu řádně proklepnout.

A nyní již slíbený přehled toho, co o muži a jeho matce lze vyčíst z jeho spodního prádla:

<>Čistě bílá

Čistě bílou barvu nosí muži, jejichž matky si přály mít více dceru. Když taková matka kupuje bílé prádlo, pomyslně tím kupuje bílé kalhotky své dceři, panně. Sex s nimi bývá zženštilý, neboť neschopností matky být nad věcí jsou již od mládí vychováváni k ženskému způsobu života. Jedí příborem.

<>Čistě bílá, s nažloutlým flíčkem uprostřed

Čistě bílou barvu s nažloutlým flíčkem uprostřed nosí muži, jejichž matky si též více přály mít dceru (se všemi důsledky jako předchozí bod) a kromě toho tento muž sedí v restauraci již od rána.

<>Čistě bílá, s nažloutlým flíčkem uprostřed a s tzv. hnědkou

Platí totéž, co v předchozím bodě, k přesnému určení je však potřeba ještě podrobně prozkoumat vlastnosti hnědky. Pokud je kluzká a mokrá, pak se muž pravděpodobně často drbe v zadku a není tedy vhodným partnerem do lepší společnosti. Je-li hnědka na povrchu kluzká, ale pod tím suchá, pravděpodobně v domácnosti bude poškozená delší dobu pračka a tento muž nebude vhodný pro ženy, které by rády domácího kutila.

<>Červené trenýrky

Muži nosící červené trenýrky jsou potomci tělocvikářky, vesměs staršího věku. Sex s nimi je vhodný pro ženy, které dosahují orgasmu rytmickým, dlouhotrvajícím drážděním volitelné intenzity, kterým však nevyhovuje skutečnost, že vibrátor není vhodný na ostatní domácí práce. Není problém si tohoto muže vhodně naštelovat. Naopak, nepokoušejte se muže v červených trenýrkách přimět k nějaké dominanci, nebude si s tím umět poradit a není patrně nic beznadějnějšího, než když zrovna prožíváte představu "přepadení vesnice hordou nadržených žoldáků" a náhle se z mlhy vynoří muž v červených trenýrkách, jenž se drbe na hlavě a nerozhodně se ptá „A jak bych tě teda jako měl znásilnit?“

Červerné trenýrky s nažloutlým flíčkem se nevyskytují (flíček není patrný) a naproti tomu, díky své konstrukci mají trenýrky hnědku vždy a bez laboratorního vyšetření se z ní nedá nic rozumného vyčíst.

<>Zelené spodní prádlo

Muži se zeleným spodním prádlem buď a) mají matku, která měla za manžela zneuznaného vojenského důstojníka, nebo b) se jedná o velitele skautského oddílu. Sex s muži v zeleném spodním prádle typu a) bývá rychlý, často doprovázen předčasnou ejakulací, muže v zeleném mají v oblibě zejména prostitutky, protože zbytečně nezdržují. Muži typu b) jsou vhodní jako sexuální partneři pro hravé ženy, které se s oblibou vracejí do dětství, nebo mají rády dlouhé předehry typu „prohledávání zda nemáš klíště“ apod.

<>Modré spodní prádlo - tmavé

Muži s tmavým modrým prádlem mívají matky, které jsou líné prát, neboť kupují prádlo s vědomím toho, že na tmavě modrém není patrná ani žluťka, ani hnědka. Protože byli vychováváni v prostředí bez pevných zásad (jejich matka si s proplachováním odpadu hydroxidem sodným nedělala starosti) sex s nimi bývá též prostý nějakých konvencí. Slabším povahám doporučuji sex v bazénu, nebo v moři. Pokud není voda nikde na blízku (např. jste na Sahaře), můžete nepozorovaně omlátit překážející kaštany rukou.

<>Žluté spodní prádlo

Samostatně se konfekční žluté pánské spodní prádlo nedělá, jedná se ve skutečnosti o čistě bílé spodní prádlo s celoplošným žlutým flíčkem, pravděpodobně z toho důvodu, že muž je delší dobu na útěku z domova. Od takového muže si neslibujte žádný trvalejší vztah, jsou jako motýli, dokonce tak i chutnají.

Jaké máte spodní prádlo?

<>Černé spodní prádlo

Černé spodní prádlo mluví o tom, že mužova matka byla puritánka a zároveň o tom, že muž má zdravé ego. Černá totiž zmenšuje a málo vyvinutí muži se jí vyhýbají. A tak zatímco matka vedená tím, aby synovo výrazné ohanbí skryla, muži to nevadí, protože ví, že i tak je na co se dívat. Sex s mužem s černými spodky bývá rychlý, živočišný a doslova úderný, plný kouzel (ne, nemyslím jako s panem Tau) a je vhodný pro ženy, které v posteli rády hrají submisivní roli.

<>Co závěrem?

Jak vidíte, náš přehled není zdaleka vyčerpávající, vynechali jsme třeba velmi zajímavé spodní prádlo s motivy muchomůrek, či šikmo pruhované, ale deviace nejsou součástí této publikace a tedy je přenecháme odborné literatuře. Pokud sami máte nějaké zkušenosti či doplňující fakta, nezapomeňte nás na ně upozornit v komentářích, ti odvážnější mohou své spodní prádlo i s fotografií vlastní matky zaslat poštou.

 

Zpět
01.06.2008 11:06 Sekce: Pro ženy, autor: mirun Ohlasů[29] / Komentovat