Darujte partnerovi k Vánocům milenku-milence

Děsíte se Štědrého dne a nevíte, co dát své drahé polovičce k Vánocům? Co takhle zkusit něco neobvyklého? Máte své "zakázané ovoce"? Tak ho prostě jenom utrhněte. Dnes si můžete dopřát skutečně všechno.

Vánoce jsou ideální doba na spoustu věcí - nejenom k tomu, aby člověk "povinně" vygruntoval celý byt, nebo aby napekl tolik cukroví, které nemůže celá rodina sníst až do února (ahoj mami :-)). Během těchto zázračných svátků si totiž můžete dopřát mnohem více. Co? To vás asi napadá už z titulku. Takže dost plkání o Vánocích a vzhůru k objevování dosud nepoznaného.

Názory na trojku (případně čtyřku) jsou od těch zkušenějších většinou naprosto vyhraněné. Buď je to věc, která "skutečně stojí za to", a nebo je to zkušenost, kterou "nechci nikdy zopakovat." Takže? Záleží na mnoha okolnostech. Ta první je ale ta nejdůležitější. V chuti objevovat nové možnosti musíte být za jedno s partnerem oba. Jinak si zaděláváte na pořádný průšvih. Je sice krásné, že většina vztahů je dneska velice "volná" (ve stylu dělej si, co chceš, jen když to nebudu vědět), ale pohled na partnerku, která se objímá s jiným mužem (ženou), dokáže většinu chlapů rozzuřit k nepříčetnosti. Jo, žárlivost je žárlivost.

Takže má první rada zní - všechno až po dohodě s partnerem.

Druhým velkým otazníkem je volba protějšku. Nabízí se samozřejmě několik možností dívka - muž - pár. Je jasné, že ve většině případů bude muset udělat jeden z partnerů ústupek. Většina heterosexuálních mužů už "slintá" (pánové prominou ten výraz) při představě dvou nahých žen v jedné posteli, ženy zase v posteli více přitahují dva samečci. Takže jak na to? Ideálem je, pokud je jeden z páru alespoň lehce bisexuální a dokáže své představy specifikovat předem. Pak je jasné, jakým směrem se bude při výběru společněho milence (milenky) postupovat. Horší to je, pokud si oba stojí za svou hetero- či homosexualitou. Ze zkušeností vyplývá, že většinou ustupuje žena, ale nic není předem dáno. Třetí možnost - nezkoušet trojku, ale čtyřku - je už skutečně spíše pro "silnější povahy", ono všeho moc škodí.

Má druhá rada tedy zní - pokud nejste s partnerem zajedno, jaké pohlaví chcete v posteli mít - ruce pryč, než se spálíte oba.

Kde vybrat toho pravého, nebo tu pravou? Většina lidí naprosto automaticky kouká po známých a kamarádech. To ale nebývá to nejlepší. Nikdy nevíte, jak se celá věc vyvine, a vyčítat pozdější hádky s partnerem vaší nejlepší kamarádce není to nejpříjemnější. Proto radím - vyberte si buď člověka, kterého znáte, ale není blízkým přítelem. Nebo si prostě někoho najděte - možností je fůra. Od seznamek v tisku (Sex kontakt magazín) až po internetové seznamky (seznamka.xko nebo seznamka.cz). Druhá možnost je samozřejmě mnohem složitější a v jistých mezích i nebezpečnější. Nikdy nevíte, co za lidi se vám ozývá, nakolik vám skutečně budou vyhovovat. Risk může být zisk, ale...

Má třetí rada proto zní - dejte si tu práci a sejděte se s vybranými lidmi i několikrát na veřejných místech. Řekněte si vzájemně své představy a své mantinely. Jen tak můžete předejít průšvihu.

Co provádět ve více lidech v jedné postílce je vám určitě jasné i samotným. Takže přeji hodně štěstí a dobrou ruku při volbě toho třetího nebo té třetí .-)

A rada na závěr? Bezpečný sex především. :-)

Vytaženo z mých starých článků pro server XPRESS

Zpět
18.12.2005 17:12 Sekce: Bez zábran, autor: nulluser Ohlasů[2] / Komentovat