Do nového roku - M2 s jiskrou v oku...

Přemýšlíte-li marně co znamená označení M2, tak to není ani útočná puška ani průměr šroubků. Je to spíše status, hodnost a nebo přesněji zařazení na pomyslném žebříčku vztahů. Je to zkratka Muže č. 2.

Tento termín jsem začal používat někdy před rokem, kdy se mi úspěšně dařilo potkávat úžasné ženy, které žel bohu, měly již své stálé partnery nebo je měly rozpracované a byla by škoda opouštet rozdělané dílo. A protože jste inteligentní jedinci, jistě si snadno domyslíte, že tyto chlápky je třeba označovat M1. Myslím, že spousta z nás při zjištění, že existuje nějaký M1, udělá čelem vzad a zmizí v mlze výmluv a obhajob. Přesto se občas objeví osoba či osoby, kdy si řeknete: "Ne!". A prostě nerezignujete.

Tady bych rád upozornil, že nejde o žádné kamarádství. Kamarád totiž nepřemýšlí nad tím, jaké by to bylo s danou vyvolenou žít, sdílet společné lože či domácnost a podobné věci, vymezené zatím pouze M1. Naopak máte mezi sebou až krystalicky jasno, priority jsou určeny, pravidla se dodržují a vy jednoduše čekáte. Samozřejmě lze čekat krátce, dlouho či donekonečna. To je bohužel úděl M2. Není to ovšem tak jednostraně pesimistické. Pokud vyvolená (Z1 - žena č.1) žije s M1 a ví o vás, že jste M2, užíváte si také mnoha M2 výhod. 

Například jste ušetřen různých rozbrojů a konfliktů vyplývajících z intenzivního soužití, neřešíte její rodinu a podobné záležitosti. Naopak je zpestřením a čirou radostí každé setkání Z1+M2, kdy můžete nezatíženi čímkoliv být dobrým společníkem. M2 chodí se Z2 do kina, divadla či za sportem, vyrážejí za dobrodružstvím, chlastem, když M1 nemá čas a ten má dle mého názoru taky radost, protože za něj suplujete činnosti, na které nemá buďto náladu nebo čas a chuť. Jak sami vidíte, nejde o milenecký vztah, protože tělesné uspokojení až na výjimky není v tomto prioritou a přiznejme si upřímně, že je to dobře. Kdo by chtěl třeba v budoucnu, kdy se zlomí M2 v M1 žít s někým, o kom ví, že si nedokáže udržet odstup. Zde jsem se dotkl merita věci.

Jedinou smysluplnou náplní M2 je totiž víra, že se stane M1. Není to nic nelogického, lidé se seznamují, opouštějí v nekonečném koloběhu života a o tyto předvídatelná překvapení nebývá nouze. Nemáte-li se ovšem nutně dostat do odborné péče psychiatrického ústavu, je dobré si jako M2 najít na často dlouhé období nějakou Z2. A tady se ovšem dostáváme na tenký led potutelné algebry a podivně vycházejích rovnic či nerovnic. Například pro Z2 jste velmi často M1 a musíte předpokládat, že se pro Z2 schovaný kdesi za závorkou může nacházet nějaký M2. Varianta kdy se M2+Z2=1 je velmi řídká. Značí to ideální vztah bez komplikací.

Počáteční stav všeho je totiž většinou Z1+M1=M2+0. Při dodržení M2(Z1+M1)=1 však většinou nenastane (M2+Z1)M1=1 nebo ideálně M2+Z1=M1+0 nýbrž pouze (M1+Z1)M2=0. Proto nutně dochází k M1+Z1=M2+Z2, což sice je logické vyústění, které ovšem nemůže nikoho naplňovat. Zajímavá, byť těžko uvěřitelná varianta by byla M2+Z1=M1+Z2, ta ovšem reálně nenastává. Naopak tedy docílíme spíše finálního stavu M1+Z1=(1/2Z1+M2)Z2, kde, pokud neodmocníme Z2 nastává poměrně složitá situace, kdy je jediným řešením přidání činitele M3, který způsobí M3(Z2+M2(Z1+M1))=(M1+1/2Z1)(1/2Z1+M2)(M3+Z2) a jsme tam, kde jsme byli. Každopádně řečeno lidskou řečí, přesuny mezi M1 a M2, potažmo mezi Z1 a Z2 jsou rozhodně jevem častým. Lze najít i posuny, kdy se ze Z2 nakonec stane Z1, čímž se automaticky stáváte z M2 M1 a tím logicky z původní Z1 je Z2 nebo bývalá Z1 vypadá zcela a je nahrazena 0. Ale to přece není žádné umění.

Navíc, a tady se to ještě více komplikuje, pouze snílek a fantasta by věřil v zázrak, a tak je dobré být preventivně M2 u více žen. Jen tak pro jistotu.

Lidskou vlastností je stále toužit po něčem co nemůžeme mít a nelze nezmínit fakt, že díky nám M2 se všechny Z1 mohou cítit žádané a obletované. A ona touha po čemsi ideálním, jež se stejně stejně v případě naplnění změní ve všednost, je myslím potřebná. Vždyť kdo z nás si občas neřekne: „Ta Janička, to by bylo, panečku...“ a stejně víte, že by to nefungovalo. Ale krásně to jitří představivost...

Plodný nový rok 2007 a málo štěstí na kretény přeje chronická M2. :)

Mishak

Zpět
10.01.2007 00:01 Sekce: Pro muže, autor: mishak Ohlasů[52] / Komentovat