Exkluzivní rozhovor s Lindou Vágnerovou o kauze Kulínský versus sboristky!

Včera jsem shodou náhod v restauraci „U vyschlé dásně“ potkal budoucí exmanželku Bohumila Kulínského a nedalo mi to, abych s ní nezavedl na přetřásané téma rozhovor.

Předně by mě zajímalo, jak jste se spolu seznámili?

No, začala jsem zpívat ve sboru. Ale upřímně řečeno, můj zpěv byl docela hrůza. Tak mi Bohumil nabídl, že ve sboru můžu zůstat, ale budu se muset naučit pár věcí, abych to dohnala. Má prý speciální triky, jak i z naprosto neschopného děvčete udělat Tarju Turunen.

A to se skládalo z čeho?

No, chodil za mnou večer domů. S mými rodiči se domluvil, že mě bude přes noc speciální čínskou akupresurou pomáhat procvičovat hlasivky.

On má nějakou speciální čínskou metodu?

No... ano. Akupresura je stará tradiční metoda, jak se pomocí tlaku na určitá místa na těle stimulují různé odezvy v organismu. Třeba tadyhle... (ukazuje si na místo mezi horním rtem a nosem) když potřebujete kýchat a dáte si sem prst a zatlačíte, tak vás to přejde. Na těle je spousta různých takových míst. Třeba bod na stimulaci srdce je v dlani, tady mezi palcem a ukazovákem. Proto mají hole pro důchodce takový ten výstupek – když důchodce chodí, zároveň si stimuluje srdeční činnost. Civilizovaný člověk toho o svým těle tolik neví, je to hrůza.

Aha. A ten bod na hlasivky, ten vám stimuloval kde?

Ten je taky na velice zvláštním místě. Ve vagíně.

Ve vagíně? O tom jsem v životě neslyšel!

No já nejdřív taky ne. Když mi ho poprvé Bohumil hledal, nejdřív jsem si myslela, že je nějakej úchyl. Pořád mi tam zastrkoval prsty. Byla to hrůza.

No, to asi byl úchyl, ne? Mně to přijde jako taková záminka...

Ne, ne. Ono to opravdu stimuluje hlasivky. Řekl mi, ať se nebojím a ať jsem v klidu, jen musím pořádně roztáhnout nohy a nechat ho dělat svojí práci. Připadala jsem si jak na gyndě. Byla to hrůza. Jenomže potom, po nějaké chvíli, jak mi vyvíjel prstem opakovaně tlak na ten akupresurní bod, jsem začala mít chuť křičet. Takový nutkání jako. Hrůza.

A?

No a tak jsem křičela. Vůbec bych do té doby nevěřila, jaký mám hlasový rozsah. Je to neuvěřitelný, jak se člověk může změnit. Je to hrůza.

Takže Vám nakonec nabídl zpátky místo ve sboru? Když už jste měla hlasivky vpořádku?

Ne. Říkal že mě je s takovým hlasovým projevem pro zpěv ve sboru škoda a že když budu cvičit, tak mě žádné dveře v jakékoliv opeře světa nezůstanou zavřené. Prý bych okouzlila i předsedu rady pro výběr Miss. A to je prej nějakej fajnšmejkr!

Takže jste jen pořád stimulovali prstem akupresurní bod?

Ne, pořád ne. Bohumila vždycky začala po půl hodině bolet ruka. Tak vymyslel (on je hrozně šikovný) že mě po chvíli nebude jen tak stimulovat prstem, protože by prý z časových důvodů bylo lepší, kdyby si i on mohl zároveň stimulovat svůj akupresurní bod.

Jaký... svůj? On přeci hlasivky nepotřebuje?!

Hlasivky ne. Každý máme svojí práci. Navrhl mi, že bychom mu při tom mohli pomáhat stimulovat bod na ovládání ruky, kterou používá k tomu mávání taktovkou, aby nás synchronizoval.

Aha, předpokládám, že ten bod má...

No má ho na penisu, jako každej. Jste o tom nikdy neslyšel? Nejdřív jsem mu ho stimulovala rukou, ale potom si Bohumil někde přečetl v nějaké tajné čínské knize, že bude lepší spojit Jing a Jang a tak mi svým bodem na taktovku začal stimulovat můj bod na hlasivky. Prý se tím navzájem synergicky posílíme. A je fakt, že to bylo lepší, protože předtím jsem bývala po ránu dost odřená, byla to hrůza.

Takže vlastně těch 49 sboristek co si stěžuje na sexuální obtěžování se krutě mýlí!

No ano, proto také za Bohumilem tolik stojím. Jemu šlo jen o to, udělat z nich prvotřídní zpěvačky. No tak se jim snažil pomoci. Jenomže víte jak to je, jsou to mladý holky, závistivý a teď toho chtějí zneužít. Já jsem mu kolikrát, když přišel domů vyčerpanej a s bolavým prstem říkala, ať se na ně vykašle. Tak to zkoušel tak, že jim na ty body stříkal ve sprše vodu, ale asi to moc nepomáhalo. Prostě když máte špatnej materiál, tak je to hrůza.

A pak ten soudní proces, to muselo být vyčerpávající i pro Vás, že?

No o tom mi povídejte. Co já jsem se načekala, nabrečela... sama jsem se kolikrát musela stimulovat, aby mi hlasivky nezakrněly... byla to hrůza.

Nojo. Sakra, Lindo, co vy pořád máte s tou hrůzou?

No s Hrůzou teď čekám dítě.

Aha. Myslel jsem, že se maminky na svoje dítě většinou těší. A co to bude?

No... bude to Hrůza.

Ach... tak děkuju za rozhovor.

Zpět
04.09.2006 08:09 Sekce: Lepší společnost, autor: mirun Ohlasů[19] / Komentovat