GROSS nalétl na Nigerijský scam?

A je to tady – nečekané rozuzlení případu financování premiérova bytu. Aktovce-X se jako jediné podařilo to, po čem pátrají všichni ostatní novináři v celé ČR.

Díky mému investigativnímu žurnalizmu se mi dostala do ruky kopie e-mailu, který obdržel premiér chvíli před tím, než si zakoupil svůj veřejně proslulý byt včetně manželčina proslulého veřejného domu. Tady je kopie:

To: gross@psp.cz

NALÉHAVÁ A DŮVĚRNÁ OBCHODNÍ NABÍDKA

FROM: František Vik
58 601 Jihlava
TEL: 420 745 411 5
FAX:420 745 411 6

Vážený pane/paní

Jmenuji se Mr.František Vik a jsem bývalý obávaný velitel vojenské posádky v Jihlavě zvaný Franta Rámus, Česká republika, Europe.

Před několika lety jsem v době své aktivní vojenské služby za pomocí několika přinucených vojínů z kasáren tajně odnášel a poté na burzách rozprodával široké veřejnosti vojenské odznaky, beranice a zelené ponožky. Prodejem těchto věcí se mi podařilo nashromáždit majetek v hodnotě 300.000.000 Kč (TŘISTA MILIÓNŮ ČESKÝCH KORUN) které jsem uložil na několik fiktivních kont u Bank Of Coruption v Gothamu na smyšlená jména Diag Human, Novacek, Berdar a několik dalších.

Bohužel situace v regionu se poslední dobou velmi mění a po rozpuštění královské gardy Mlýn je velmi pravděpodobné, že peníze, které jsem do Bank Of Coruption postupně uložil - nyní i s úroky je to 370.250.839 Kč (TŘISTA SEMDESÁT MILIÓNŮ DVĚSTĚPADESÁT TISÍC OSMSET TŘICET DEVĚT KORUN) budou po dalších volbách Gothamskou vládou znárodněna a následně proinvestována, takže celý můj protikomunistický odboj přijde vniveč.

Obracím se na Vás, jako na jediného charakterního člověka v tomto státě, který mi může pomoci peníze z Bank Of Coruption převést ven, abych si já, důchodce, mohl ke svému mizernému důchodu alespoň trochu přilepšit.

Samozřejmě, nechci to zadarmo a garantuji Vám, že po úspěšném převodu peněz z Gothamu Vám ihned předám v hotovosti (navrhuji v igelitové tašce) poměrnou odměnu a to nejméně ve výši 1.200.000 Kč (JEDEN MILIÓN DVĚSTĚ TISÍC KORUN) a pokud odpovíte do dvaceti minut po obdržení tohoto e-mailu, tak navrch ještě 6.000.000 Kč (ŠEST MILIÓNŮ KORUN) jako pozornost pro Vaši manželku, která si za to může koupit třeba nějakou nemovitost, ve které pak může trávit volný čas a pořádat s kamarádkami různé zajímavé kratochvíle, po kterých vždycky toužila.

Slibuji, že vlastním veškeré dokumenty, které jsou pro transakci potřeba a celý obchod je naprosto legální, nicméně vzhledem k charakteru spolupráce požaduji stoprocentní mlčenlivost a součinnost. Pokud se rozhodnete mi pomoci, tak doufám, že to budete myslet upřímně.

Na tento e-mail neodpovídejte (může být Echelonován), raději mě navštivte osobně limuzínou na adrese mého bydliště, kde se dozvíte další podrobnosti.

Váš oddaný
Mr. Vik alias Strýc
mk42rrhg@hotmail.com

--- Odchozí zpráva neobsahuje viry. Virová báze 1.234

Reklama:
Sháníš byt? Nemáš na to? Máš funkci? Zkus naší „Tendrovou pyramidu“! Grossa Nostra – chytré spoření pro každého...
Zpět
21.02.2005 19:02 Sekce: Z domova, autor: mirun / Komentovat