Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Asi každý multimiliardář vám potvrdí, že nejtěžší věcí je vydělat první milion. Pak už to jde poměrně snadno. Já vím... zní to jako klišé... ale ono na počátku každé cesty, ať se vám to líbí či nelíbí, je vždy první krok. Pokud chcete přestat kouřit, bude pro vás těžké nezapálit si. Pokud si nezapálíte... pak už to jde samo. Pokud chcete zhubnout, musíte začít držet dietu. A pokud chcete být nechutně bohatí... musíte dostat na účet svůj první milion.

A jak se to dělá, vás naučím. A věřte nevěřte, bude to jako vždy zdarma. Už jen proto, že když přibyde v čechách milionářů, vzroste národní ekonomika a se vzrůstající ekonomikou se i já budu mít lépe. Tomu se říká synergie. (Srovnejte s tím, co pro vás dělá Paroubek)

Možná se obáváte, že k tomu, aby měl člověk milion musí mít nějaké extra znalosti, či nadání. Nebo známosti. Nebo se musí nejprve zadlužit... investovat... a pak to mnoho let splácet a těsně před důchodem, když už je vyčerpaný, sklidit svoje ovoce. Blbost. Zapomeňte, co vás učili ve škole – řekl by Robert Kyiosaki. A totéž říkám i já.

Základem každého, ať už malého či velkého cíle je chtít. Dalším krokem je vizualizace. Musíte si představit, že jste svého cíle dosáhl. Radovat se z toho. Tím získáte motivaci. Takže co je vaším cílem? Představte si to! Představte si... jak sedíte u svého počítače, máte otevřený prohlížeč s elektronickým bankovnictvím... klikáte na „zůstatek na účtu“ a najednou... vidíte řádek, kde je číslo vašeho účtu a v něm sloupeček „zůstatek“ a tam: 1.000.000,00 – Kč.

Nechte se tou představou unášet... poddejte se jí. Uvěřte. Vydržte to asi deset až patnáct minut.

A teď, když jste si zažili ten krásný pocit, jaké to je, mít na účtu zůstatek ve výši jednoho milionu, chci vám říct, že od splnění tohoto snu vás dělí jeden až dva dny práce. Úplně jednoduché práce, kterou zvládne i malé dítě.

Nebojte... nejde o žádný prodej, či práci z domova, kde po Vás budu požadovat vklad a vy budete shánět dalších deset lidí, kteří si vezmou úvěr. Je to neuvěřitelné... ale je to úplně jednoduché. Budete potřebovat jen několik málo věcí:

  • účet v bance

  • platební kartu (debetní!)

  • elektronické bankovnictví

  • disponibilní zůstatek na účtu alespoň deset tisíc kč*)

  • neměl byste být invalida (resp. budete to mít o hodně těžší)

*) čím vyšší zůstatek na účtu máte, tím dřív budete milion mít. Rozdíl je řádový... např. ze 100.000,00- zůstatku se dá milion vydělat během hodiny, z 10.000,00 Kč už to trvá skoro celý den a začínat s tisícikorunou nemá smysl, protože to rozumně nestihnete.

Takže, potřebné věci máte a znáte. Upozorňuji rýpaly, že celá akce je zcela legální, jednoduchá a může jí provést skutečně každý. Jediná vaše investice budou bankovní poplatky.

První věcí, kterou musíte udělat, je zkontrolovat si svůj týdenní limit výběru hotovosti u debetní karty. Většina z vás ji bude mít kolem 15-50 tisíc týdně. Zajděte si na banku a nechte si limit pro výběr nastavit neomezeně (resp. tak abyste mohl vybírat peníze pokud máte na účtu aktivní zůstatek). Bankovní úředník vás od toho bude zrazovat, bude vám tvrdit, že limit výběru je bezpečnostní opatření, které vás chrání před tím, aby vám někdo v případě krádeže karty zcela vycucal bankovní účet. Nenechte se odradit a podepište revers s tím, že berete riziko na sebe (jde jen o krátkou dobu a navíc máte na účtu stejně jen pár tisíc).

Pak si jděte domů lehnout, protože s akcí bude lepší začít druhý den ráno, hned, jakmile otevře banka. Celou noc si představujte (vizualizujte) jak máte na účtu zůstatek jeden milión korun. Největší sranda je, že zítra už to nebude sen, ale skutečnost.

Ráno vstaňte, vyčištěte si zuby (to patří totiž k dobrému vychování v lepší společnosti – patrně by nebylo vhodné, aby vám táhlo z pusy, až se budete večer na party bavit s Donaldem Trumpem – on to totiž bytostně nesnáší). Rovněž si vyčištěte obuv, nezapomeňte platební kartu a hurá... směrem do banky.

Většina bank má ve vestibulu bankomat. Jděte k bankomatu, zasuňte kartu, zvolte češtinu, zadejte PIN a vyberte z účtu veškerý zůstatek. Vyndejte kartičku a peníze. Jděte od bankomatu k přepážce do banky. Vezměte peníze, které jste z bankomatu vybral a vložte si je zpátky na svůj účet.

Jděte zpátky k bankomatu, vložte kartu, zvolte češtinu, zadejte PIN a... vyberte opět celý zůstatek. Pak zase jděte k přepážce a vložte peníze zpět na účet.

Toto opakujte pořád dokola. Kolikrát to musíte zopakovat záleží na vašem původním zůstatku, pokud jste měl původně na účtu 100.000,00 Kč, musíte to udělat jen desetkrát. Pokud ovšem váš zůstatek byl jen 10.000,00 Kč, už to musíte udělat stokrát (přesný počet zjistíte dle vzorečku po=VS/PZ, kde po je počet opakování, VS je vysněná suma (klidně můžete chtít víc než milion, nebo méně, záleží na vás), a PZ je počáteční zůstatek.

Pokud máte malou původní částku, může vás frustrovat, že musíte u bankomatu vždy znovu vystát frontu, ve které vždy stojí nějméně tři debilní babky, které strkají karty do bankomatu nejdřív našířku, pak našířku z opačné strany, pak vzhůru nohama, pak opačnou stranou, pak zjistí, že to není platební karta, ale karta „Klub Planeta Nova“, takže deset minut hledají v peněžence jinou kartu, pak opakují vkládání..., pak zjistí že si nepamatují PIN, pak volají dceři ať jim PIN řekne, pak jim PIN nejde vyťukat, protože na to nevidí, mezitím ho zapomenou, volají znovu dceři, bankomat jim mezitím operaci zruší protože má dojem že obsluha už odešla a zapoměla kartu... takže se čeká na příchod pověřeného pracovníka, který „sežranou“ kartu z útrob automatu vyndá... no a pro tyhle případy tu mám malou radu: vytiskněte si na papír (velkými písmeny) „BANKOMAT MIMO PROVOZ“ a na bankomat to nalepte. Ušetříte si spoustu času.

Jakmile provedete počet opakovaných kroků, utíkejte rychle domů. Otevřete si elektronické bankovnictví a nechte si zobrazit zůstatek na účtu. Podívejte se do položky „zůstatek“ a v něm by měla být částka minimálně VS (v našem případě milion) plus nějaké drobné. Jednoduché, což?

Jak to funguje: je to úplně prosté, žádná magie. Odúčtování výběru hotovosti z bankomatu trvá 7 dní. Vklad hotovosti na účet se však zaúčtuje hned. Máte-li tedy zůstatek X a tuto částku vyberete, je zůstatek pořád X. Jakmile hotovost vložíte zpět na účet, je tam již zůstatek 2X, čili dvojnásobná částka. V dalším kroku opět vyberete X (víc vybrat nelze*) a vložíte zpět... a hle, na účtu je již zůstatek 3X!

Inu, vidíte, že mít na účtu milion chce jen trochu filipa a párkrát vybrat a vložit peníze. Nic složitého. Sedm dní si pak můžete užívat pocit, jaké to je mít na účtu milion...

*) disponibilní zůstatek zůstává celou dobu konstatní... což je škoda, protože by jednak šlo vyrobit milion daleko rychleji (s mocninou dvojky) a navíc by v posledním kroku šel celý takto vytvořený zůstatek i používat, což by dalo celé akci úplně nový rozměr!

Zpět
08.01.2007 00:01 Sekce: Lepší společnost, autor: mirun Ohlasů[48] / Komentovat