Jak věštit z dívčích pohlavních orgánů

Láká vás tajemno a magie? Rádi byste nahlédli, třeba jen o kousek tam, kam se normální smrtelníci nepodívají? Myslíte, že je to výsada jen lidí s nadpřirozeným nadáním? Omyl, zvládne to každý!

Věštění je jeden z fenoménů, který provází lidstvo už od nepaměti. Věštit si nechali králové, vojevůdci, herci i ostatní vlivné osobnosti. Bylo „vynalezeno“ mnoho způsobů, jak toho dosahovat, např. čtením čar života na ruce, pomocí kávové sedliny, karet, postavení hvězd, házení kostí... nutno však podotknout, že se na sto procent jedná o podvody a pokud nějaké to věštění vyjde, tak je to dílem náhody. (navíc, podvod poznáte bleskurychle dle toho, že dotyčný věštitel jednak tvrdí, že je „vyvolený“, zadruhé tak, že za to chce peníze a zejména za třetí – všichni věštitelé tvrdí, že sami sobě budoucnost nepředpovídají protože (n důvodů proč se to nesmí dělat).

To je jasný podvrh a způsob, jak vykličkovat před otázkou „když máte takové nadání, proč si třeba nevyvěštíte čísla na sportku“? Apod. Způsob, který pro určení budoucnosti používám já je jednak pro Vás, čtenáře Aktovky-X zdarma, zvládne ho úplně každý, je jednoduchý a sám ho pro určení toho, co se brzy stane s oblibou používám.

Je trošku nevšední, používám k tomu dívčí pohlavní orgány. Ne sekundární (lze je použít také, ale je to nespolehlivé), nýbrž sexuální orgány primární – totiž stydké pysky. Není to žádná velká věda a funguje to skoro stoprocentně.

Co potřebujete k pokusu: Jednak libovolnou dívku. Pak místnost, kde kromě Vás a dívky, kterou chcete pro věštění použít nikdo jiný není. Je dobré mít trošku přítmí, hodí se pustit i nějakou příjemnou hudbu.

Co nepotřebujete: žádné zvláštní nadání, žádná zaklínadla, nemusíte si ani pomýšlet žádnou otázku, protože to, co se má stát poznáte velice snadno, skoro jako u použití křišťálové koule, takže zapomeňte i na nějaký výkladový slovník enochiánštiny.

Vlastní pokus:

Krok 1) děvče položte na záda na postel a sundejte jí kalhotky.

Krok 2) dejte jí nohy do tvaru písmene V, které je otevřeno směrem k vám

Krok 3) pořádně se zadívejte do místa, kde nohy vyrůstají z těla

Krok 4) pokud nejste silně krátkozraký a bez brýlí, měl byste v tuto chvíli asi 10cm nad postelí velké pysky i ten ďublík mezi nima zřetelně vidět (pokud ne, pak slečnu oholte, pravděpodobně je extrémně ochlupená... a... nebo jsi jí omylem místo na záda položil na břicho a čumíš jí doprdele, ty pako! - otočit!)

Pokud máte krok č.4 splněný, dívejte se pořádně a soustřeďte se. Vteřinu.... dvě... tři... a nyní byste měl začít pociťovat narůstající erekci. A teď přijde ta chvíle, kdy už se vám v podvědomí začne pomalu tvořit přesný obraz toho, co se brzy stane, protože si uvědomíš, že když už se děvče nechalo přemluvit k takovémuhle pokusu, tak - s pravděpodobností téměř hraničící s jistotou - si za pár vteřin zašukáš!!!

(pozn. pokud chcete, aby jistota byla stoprocentní, tak jí v kroku č.1 přivažte ruce k posteli)

Tak vidíte, že i v dnešním, racionálním světě může být magie zábavná, zdarma a hlavně... funguje!

Přeju Vám mnoho úspěšných pokusů a klidně si, když už budete v ráži, můžete natočit nějaké domácí porno!

Zpět
28.08.2006 00:08 Sekce: Pro muže, autor: mirun Ohlasů[12] / Komentovat