Jak zapírat svojí milenku II.

Jak si s milenkou tajně psát e-maily? Jak to udělat, abych zůstal neprozrazen? Jak obelstít všudypřítomné oči své stíhací rakety? Další díl návodů pro muže, kteří chtějí milenku, ale nechtějí rodinnou katastrofu!

V předchozím díle jsme se naučili, jak používat SMS, ovšem člověk k domluvě používá všechny možné kanály, tedy i e-mail.

Rada první: využijte spam

Stejně, jako v případě komunikace přes mobil lze s výhodou použít skrytí se za nějakou obtěžující službu. Založte milence e-mail nejlépe na Yahoo.com, nebo nějakém jiném světovém freemailu. Asi vám došlo, že emailová schránka by neměla být diana.ptackova@yahoo.com, u které dokáže i sebehloupější manželka okamžitě identifikovat svou nejlepší kamarádku, ale použijeme třeba hz12ee31@yahoo.com, neboť se už na první pohled jedná o nerozluštitelnou a spamerskou adresu, čehož následně využijeme.

Jako u mobilních SMS je nutné si nejprve dohodnout formát zpráv, abyste byli schopni z textu dekódovat o co jde a v kolik hodin se sejdete. Doporučuju si toto promyslet, hlavně si jako šablonu spamerské zprávy nevybírejte „enlarge your penis“, popřípadě něco podobného, protože když vám bude milenka denně psát o tom, že potřebujete zvětšit penis, tak vycházeje z rčení „opakované stává se pravdou“ může tomu začít nakonec věřit, což... asi nechceme, že? Raději si vezměte za předlohu nějaký spam s akciemi, ty jdou navíc vždycky nahoru a i bez Cialis.

Výhodou tohohle řešení je, že nevyvoláte doma podezření, ovšem s přibývajícím množstvím bombardujícím vaši schránku dochází k jednomu postrannímu problému, totiž zjišťování, který z příchozího spamu je či není vyžádaný. Můj přítel Leoš, který poctivě dbal mé rady, si začal s milenkou psát spamy, ovšem v jeden den mu přišlo asi pět nabídek na nákup MS Windows a akcií zároveň, a protože bohužel zapomněl znění její e-mailové adresy, nebyl schopen identifikovat poštu se schůzkou. Provedl sice dekódování všech spamů a začal v daném termínu objíždět na kole (pod záminkou „jedu se trochu projet“) v dotyčné časy správná místa, ovšem než absolvoval trasu Karlovy Vary – Opava – Aš – Frýdek-Místek – atd. byl tak unaven, že když konečně ženu svého srdce zastihl v Doudlebech kde byla na školení, už žádného sexu nebyl schopen a zklamaná milenka se ještě týž večer zamilovala do svého šéfa.

Rada druhá: použijte freemail

Bereme-li tedy v úvahu výše uvedené problémy, je snažším řešením místo nedočkavého stahování si zpráv domů založit nějakou schránku na freemailu s webovým rozhraním, ovšem nesmíte si uložit v prohlížeči přístupové jméno a heslo, jinak vám tam manželka samozřejmě vleze. Pokud využíváte G-Mail či Seznam, tak v předmětu zprávy nepoužívejte nic osobního, protože předmět zůstává zobrazitelný v historii a dá se vidět i v adresní řádce. Takže až vaše žena kvůli svému znenáhla se objevivšímu svědění začne ťukat do prohlížeče „http://ma (chce hledat „mam nejakou pohlavni nemoc“ a neví, blbka - že musí vymazat název protokolu!) nabídne jí browser seznam čtených zpráv z mail.google.com i s předměty, kterých se email týká a věta „zejtra si to s tebou chci rozdat ty moje malá štětko!“ by jí mohla snáze přivést na stopu... a leccos o původu svědění prozradit!

Při tvorbě hesla pro vstup dávejte zejména pozor na to, aby heslo nebylo jednoduché, uvědomte si, že manželka i přesto, že dělá že nic neví, bude na pozadí zkoušet se do mejlu dostat, takže používat tam jako heslo jméno své sekretářky není nejlepší nápad. Jo, taky nepoužívejte 123456, to je v každým filmu. Mě se osvědčilo třeba heslo "milujisvojiženu". Má to dvě výhody, za prvé, v životě tahle kombinace žádnou právoplatnou manželku nenapadne (snad jedině v případě, že by trpěla naprostou ztrátou sebekritického pohledu) a za druhé, to byste nevěřili, ony ty potvory dokážou časem svým sluchem odposlouchat jednotlivé rozdíly v cvakání kláves a když píšete, tak přesně vědí co. Takže vždycky když se hlásím do G-mailu, tak slyším, jak přestane cvakat jehlicema a poslouchá. Jakmile zadám heslo, tak se tak jakoby potutelně usměje a už mi nevěnuje pozornost. Inu... proč nevyužít jejich ješitnost ve svůj prospěch, že :)

No, elektronickou a mobilní komunikaci máme za sebou, v dalším díle se podíváme, jak zabránit tomu, aby manželka poznala milenku po vašem návratu z předchozí vášnivé noci svým čichem... nebo zrakem. A použijeme už úplně jiné metody...

Zpět
26.08.2006 00:08 Sekce: Pro muže, autor: mirun Ohlasů[26] / Komentovat