Jak zapírat svoji milenku III.

Když už se s milenkou přestanete jen tak oťukávat a dojde na nejlepší, čeká vás po příchodu domů to nejhorší. Jak smazat stopy po parfémech a vlasech? Další porce rad!

O ženách se povídá, že mají daleko lepší čich než muži. Ale o ženách se toho namluví... třeba... že vydrží víc než člověk a taky to není pravda. Nicméně, je vždycky lepší být o krok dále než nepřítel.

Úvod příspěvku je trošku zavádějící, protože když už je člověk na cestě od milenky domů, moc se toho už pro smazání pachových stop nedá dělat, snad jedině vyválet se v hnoji a omluvit se doma za to, že vás do ní srazilo nepozorné auto. Bohužel, kupa hnoje povalující se jen tak na Proseku není úplně pravděpodobná, takže to vezmeme odjinud.

Jedno staré lidové rčení říká, že ženy se malují a voní, protože jsou hnusné a smrdí. Těžko říct kdo to vymyslel, osobně mi přijde přírodní vůně ženy daleko zajímavější, než nějaký kokošanel, ale vzhledem k tomu, že většina žen se v honbě za tím, být podle reklamy co nejvíc sama sebou neustále snaží svou přirozenost potírat, musíme se s tím smířit.

Vůně z většiny deodorantů je extrémně agresivní (zejména těch, co vydrží 24hodin) a pravděpodobnost, že se po vás milenka celý večer válí a ráno to nebude poznat je nulová. Sice se u ní můžete vykoupat, ale tvrdit, že jste hrál s přítelem celou noc šachy a potom se koupal... no,... nezkoušel bych to, snad jen v případě análního sexu, poněvadž manželka vám jakž takž odpustí nevěru se ženskou, než by se smířila s tím, že na šachách pícháte se svým kámošem. Takže, co s tím?

Popravdě, není to vůbec složité, stačí pouze to, aby jak vaše manželka, tak milenka používala stejný parfém. Nabízejí se dvě možnosti: buď zjistit, jakou značku přesně používá milenka a koupit ho (nezištně a upřímně) své manželce k narozeninám, nebo to udělat opačně, zjistit, jaký používá manželka a koupit ho milence.

První možnost důrazně nedoporučuji! Ti bystřejší už asi vědí proč, těm blbějším to vysvětlím. Ženy si totiž nevolí parfémy náhodně, ale je to určitým odrazem jejich povahy. A upřímně řečeno, milenka bývá většinou povahově naprostým protikladem právoplatné manželky – pokud si najdete milenku která je povahově shodná s manželkou, pravděpodobně jste chronický masochista, kterému případné prozrazení nevěry a následný trest udělá spíš dobře...

Takže, jak výše uvedeno, každá z obou žen bude nejspíš tíhnout k jiné vůni. Ovšem, protože manželce pramálo záleží na tom, co se vám líbí, sice si od Vás sprej vezme a bude předstírat úsměv a radost (tedy, pokud vaše manželství netrvá již příliš dlouho), ale nebude ho používat. Naproti tomu milenka, přestože (díky věkovému rozdílu) bude ne úplně spokojená s tím, že se má navonět ve stylu staré báby, chce vám udělat radost a vždycky, když přijdete na schůzku, vynechá svůj obvyklý parfém a navoní se tím od Vás. A protože ho bude používat zřídka, ušetříte, neboť jí vydrží několik měsíců...

Nyní tedy nehrozí, že vás po návratu z horečky sobotní noci manželka očmuchá a položí vám nepříjemnou otázku. Nicméně... i ulpělý vlas jiné barvy může udělat pěknou rotyku, zejména v dolní části košile...

Postup je úplně stejný jako v případě parfému,... ale nyní to udělejte opačně – milenka většinou bývá mladší a je krásná sama o sobě, kdežto vaše lady už bývá stará vystřílená puška a návrh na to, aby si přebarvila vlasy přijme s povděkem, zejména proto, že se naivně domnívá, že se bude líbit i ostatním můžum. Navíc, když neposlechnete a uděláte to tak, že si přebarvíte milenku k obrazu manželky, můžete dopadnout jako můj kamarád Jožin:

Jožin si našel milenku, a protože má extrémně žárlivou manželku, přišel za mnou a poprosil mě, jestli mu nemůžu dát nějaké ty zkušené rady. Doporučil jsem mu výše uvedené. Protože je ale Jožin značně paranoidní, vzal vše doslova: milence koupil sprej svojí manželky; přebarvil jí na barvu svojí manželky; aby ho neprozradila délka vlasů - tak milenku ostříhal; aby ho neprozradila při telefonování do práce - naučil jí mluvit stejným stylem jako mluví jeho manželka; aby ho neodhalili kolegové na ulici koupil jí stejné oblečení jako má jeho manželka... a tak dále... a když jednou přišel k milence na zálet, otevřel dveře a při pohledu na svou milou překvapeně řekl „sakra, co tady děláš, jaktože nejsi doma?“. No, a druhý den mi přišel rozbít hubu, protože prý kvůli mým blbým radám skončil tak, že má najednou tu jednu původní starou fůrii na dvou místech a za dvojnásobné výdaje...

Takže, všeho s mírou. No, a v příštím díle si povíme něco o jménech...

Zpět
31.08.2006 00:08 Sekce: Pro muže, autor: mirun Ohlasů[18] / Komentovat