Jak zapírat svojí milenku

Co dělat, když si ke své právoplatné první dámě pořídíte ještě jednu? Jak řešit situaci tak, aby Vám na ní manželka nepřišla? Jak nevyvolat podezření? Spousty užitečných rad, jak na to!

V životě není moc možností, jak skloubit dvě a více žen do jedné domácnosti tak, aby se navzájem nepozabíjely. Onehdy si vzpomínám, že jsem doma navrhoval, že bychom si mohli pořídit nějakou au-pair studentku jako pomocnici do domácnosti, čistě jen proto, aby manželka neměla tolik práce. Přišlo mi to jako dobrý nápad jak propašovat milenku nepozorovaně domů, ovšem manželka bohužel nespadá do skupiny zcela naivních žen a místo toho, aby se radovala že se jí snažím ušetřit námahu, odmítla to slovy „Jojo... au-pair..., přesně to vidím - vy tady budete šukat a já k tomu všemu budu uklízet ještě i po ní“...

Inu, člověku pak nezbývá, než si milenku nechat jako externistku, bohužel i tak to doma málokdy projde, aniž by byl oheň na střeše. Ženy jsou sobecké a nerady se dělí. A protože je máme rádi, bude lepší, když o existenci jedné či více milenek raději nebudou vědět.

Snadno se to říká, hůře se to provádí – nakonec statistiky rozvodovosti hovoří vcelku jasně, nejčastější příčinou rozvodů je totiž profláklá nevěra. Ale protože Aktovka-X je vzdělávací magazín, naučím vás několik triků, jak mít milenku tak, aby všechno bylo v naprosto nejlepším pořádku.

Vezměme to od nejčastějších chyb:

SMS v mobilu

Ač je to k neuvěření, protože se jedná o věc, které se dá zcela banálně zabránit, mám ze svého okolí spoustu veselých příhod se smutným koncem, kde i docela pozorní jedinci tu tam zapomněli v mobilu nějakou tu zprávičku, která se nedá příliš okecat. Přitom lze udělat několik bezpečnostních opatření, kterými lze celou věc ošetřit.

Rada první: nepište si do seznamu telefonních čísel svojí milenku pod jejím jménem.

Zcela prostě jí uveďte pod názvem svého telefonního operátora. Pokud používáte Eurotel, napište jí jako Eurotel.

Rada druhá: když si s milenkou domlouváte schůzku, naučte jí odesílat potvrzovací zprávy ve formátu, kterým vás váš operátor informuje o snížení kreditu za odeslané SMS, případně formou akční nabídky společnosti (pokud používáte paušál). Hodinu, kdy se sejdete v blízkém hotelu pak počítejte tak, aby byly dělitelné cenou jedné zprávy.

Příklad: mám Eurotel, zpráva stojí 2,50 Kč. Napíšu milence „Ahoj zlato, rád bych se s tebou příští úterý trochu pokoulel v Holiday-Inn, jako posledně“. Zprávu okamžitě smažu. Jdu na oběd, bohužel si zapomenu mobil doma. Milenka za hodinu zareaguje a odepíše: „Za odeslane zpravy v terminu 14.9-20.9 vám byla odectena castka 15Kc.“ Pod zprávou je pak jako odesílatel automaticky uvedeno jméno ze seznamu, dle rady č.1 je to Eurotel.

Pokud tedy vaše zvědavá choť v tuto chvíli nevydrží napětí a v záchvatu žárlivosti si v rozporu se slušnými mravy zprávu ve vaší nepřítomnosti přečte, v žádném případě jí nenapadne, že v úterý ve tři hodiny odpoledne jste si domluvil nějaké nemravnosti.

Samozřejmě se může stát, že vám milenka potřebuje sama sdělit termín schůzky, nebo máte paušální tarif, v tom případě to provede následujícím způsobem: „Vazeny zakazniku, pokud si do 25.9 aktivujete sluzbu volej svemu priteli za castku 15Kc, obdrzite jako bonus slevu na nakup v obchodnim dome Hypernova“. Podepsáno Eurotel. Jako výše, jednoduchým rozborem dekódujete zprávu jako „jestli máš 25.9 čas, šla bych si vrznout, sejdeme se ve tři hodiny před Hypernovou“.

Jakmile si na tento způsob domluvy zvyknete, nemusíte se paranoidně děsit toho, že vám manželka (či přítelkyně) přečte náhodně nějakou kompromitující zprávu. Ženy nás muže tak nějak intuitivně považují za pitomce, takže je ani ve snu nenapadne, že bychom šli v bezpečnostních opatřeních až takhle daleko.

 

PS: No... a pokud náhodou dojde k tomu, že Vaše externí známost nebude s vašimi postelovými výkony až tak spokojená, může Vás o tom jednoduše informovat zprávou „Upozornujeme na nizky kredit... dobijte si prosim svoji SIM kartu...

V příštím díle se podíváme na to, jak bezpečně komunikovat s milenkou pomocí e-mailu.

Zpět
22.08.2006 00:08 Sekce: Pro muže, autor: mirun Ohlasů[84] / Komentovat