Jiří Čunek definitivně prokázal svou nevinu

Po mnoha týdnech úsilí a dokazování své bezúhonosti podobně bizardními výmluvami jako jeho někdejší politický kolega Stanislav Gross, objevil se konečně důkaz, který i těm nejtvrdším odpůrcům vytluče veškeré argumenty z rukou.

Pro neznalé připomeňme celou kauzu: Jiří Čunek byl obviněn z korupce, neboť prý z rukou firmy HB Real obdržel úplatek ve výši půl milionu korun za prodej městských bytů. Ihned po obdržení úplatku prý sdělil své asistence: „vidíte, takhle se vydělává půl mega“ a aby byla ticho, daroval jí z této částky dva tisíce, prý ať si koupí do práce alespoň pěkné podvazky.

Dle toho, co sdělila bývalá asistentka Urbanová redaktorovi Aktovky-X, zde je právě zakopaný pes a důvod, proč celý spor vzniknul: „To, že mi povýšeně smrknul ubohý dva litry z půl mega, bylo mrzuté... ale to, že urazil mé spodní prádlo, to si prostě žádná žena nemůže nechat líbit!“. Následně pak Urbanová obviňuje Čunka ze sexuálního obtěžování.

V průběhu vyšetřování policisté zjistí dle bankovních výpisů, že v inkriminovaném čase bylo z účtu firmy HB Real vybráno 499 tisíc a o dva dny později byla částka 497 tisíc uložena na Čunkův účet.

Jiří Čunek nejprve nevěděl, kde peníze, které vložil na účet vzal, protože nebyl doma a nemohl si prohlédnout své domácí dokumenty (ano, tento důvod je logický, tedy alespoň v rodině, která má v domácím účetnictví obrat asi tak dvacet miliard korun měsíčně, protože kde se vzalo půl mega by si určitě pamatoval i Krejčíř). Po pečlivém prozkoumání svých dokumentů Jiří Čunek zjistil, že peníze pocházejí z pojištění jeho vkladu u zkrachovalé Universal Banky. Bylo to prý tak, že 400 tisíc dostal hned v hotovosti :) a zbytek mu byl postupně vyplácen, taktéž v hotovosti :). Celou tu dobu měl patrně Jiří Čunek své peníze pod polštářem a teprve ve chvíli, kdy se mu tam nastřádalo kulatých :) 497 tisíc, peníze vzal a odjel s nimi do úplně jiného města než bydlí, kde si je vložil na účet. Nic nelogického.

Jasně, že takovýmhle výmluvám by nevěřili ani věřící voliči, kteří jsou na zázraky a nadpřirozené jevy zvyklí. Ale Jiří Čunek má štěstí, neboť Aktovce-X se shodou náhod podařilo objevit tři pracovnice, které v inkriminovanou dobu pracovaly jedna v pojišťovně, která vydávala Jiřímu Čunkovi peníze za pojištění vkladu, druhá pracovala na přepážce v bance, kde Jiří Čunek své peníze vložil a třetí pracovala na bance, kde si zrovna ve shodném čase vybíral jednatel HB Real půl milionu.

To by samozřejmě nebylo nic světového, ale všechny tři tyto pracovnice si neuvěřitelnou shodou náhod dodnes pamatují všechna čísla bankovek, která jim v tu chvíli prošla rukou!

A jak jsme zjistili, čísla bankovek, která byla vydávána pracovníkovi HB Real jsou úplně odlišná, než čísla bankovek, které Jiří Čunek vkládal na svůj účet! Ale čísla bankovek, která Jiří Čunek na svůj účet uložil, jsou shodná s těmi, která dostal v pojišťovně!

A ty slečny jsou to ochotny dosvědčit pod přísahou! To Jiřího Čunka naprosto zbavuje viny! Důkaz nad důkazy!

A my jsme těmto pracovnicím u nás v redakci položili několik otázek:

AX: Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, slečno P1,P2,P3 vy máte tak fenomenální paměť, že si pamatujete čísla všech bankovek, která vám projdou rukama?

P1: Ne, všechna ne. Ale shodou náhod jsem si ten den dělala takové paměťové cvičení. Víte, dočetla jsem se v Cosmopolitanu, že když člověk cvičí svou paměť, tak ona, stejně jako sval je časem lepší a lepší. A tak jsem si ten den řekla, že si zkusím zapamatovat všechna čísla bankovek, který naše pojišťovna vydá některému klientovi. A zrovna to vyšlo na pana Čunka! Jsem moc ráda, že to nebyl nikdo jiný, protože teď mohu dosvědčit, že je pan Čunek nevinný!

P2: Nikoliv, pamatuju si jen ta čísla z toho dne, když jsem vydávala peníze klientům, kteří si přišli vyzvednout své peníze z firemního účtu. Dočetla jsem se v Cosmopolitanu, že je dobré procvičovat si svou paměť a tak jsem se rozhodla, že si vyberu nějakého klienta, od kterého si zapamatuji čísla bankovek, která mu budu vydávat. A jsem moc ráda, že to zrovna vyšlo na toho pána z HB Realu, protože mohu pomoci dokázat, že pan Čunek je nevinný !

P3: Nikoliv, já si obvykle nepamatuju vůbec nic. Ale dočetla jsem se v Cosmopolitanu, že nejlepším receptem na sklerózu je cvičit si paměť. A jak si vzpomínám, rozhodla jsem se, že si jako cvičení ten den zkusím zapamatovat všechna čísla bankovek, která mi ten den přinese nějaký klient. A pan Člunek mi připadal velmi sympatický a moc a moc čestný a tak jsem si řekla, že to bude on. A jsem ráda, že jsem si tehdy vybrala jeho, protože dnes mohu pomoci prokázat jeho nevinu!

AX: Milé dámy, můžete prosím pro smetení všech pochybností odříkat, jaká čísla bankovek to byla?

P1: Ano, začínalo to takhle: tisícovka (E91 892176), pětistovka (C34 883751) ….

P2: Jistě, bylo to takhle: pětistovka (C18 857741), pětistovka (B12 127741) …

P3: Ale klidně, bylo to takhle: tisícovka (E91 892176), pětistovka (C34 883751) …

AX: Děkuji dámy, to stačí.

Povšimněte si, že peníze, které pan Čunek dostal za pojištění a vložil na účet přesně souhlasí, kdežto ty, které vybral pracovník HB Realu jsou úplně jiné! Dokonce jsou to i jiné bankovky!

A nadevší pochybnost je patrné, že všechny tři slečny si shodou náhod pamatují přesně všech zhruba 700 čísel bankovek na základě článku v Cosmopolitanu! Tudíž si to nevymyslely a o nějaké vykonstruované náhodě nemůže být řeč!

Vidíte, že není potřeba si vymýšlet nějaké nesmyslné a nevěrohodné výmluvy, když nakonec pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí! Takové štěstí!

Závěrem chceme panu Čunkovi vzkázat, že bychom mu rádi předali směnku (čistě na pokrytí našich výdajů při investigativním vyšetřování) kterou jakmile uhradí, obdrží od nás adresy zmíněných tří pracovnic, které vše pod přísahou dosvědčí.

Pokud by náhodou některá z nich v průběhu vyšetřování zemřela, určitě se nám podaří sehnat další, protože Cosmopolitan, který čte většina pracovnic bank na přepážkách, vychází v poměrně slušném nákladu a to by v tom byl čert, aby se některá z bankovních úřednic nesnažila procvičit si paměť tím, že se dívala, jaká čísla bankovek přijímá/donesl klient její spolupracovnici odvedle!

Ať žije čest a pravda!


Zpět
07.02.2007 13:02 Sekce: Z domova, autor: mirun Ohlasů[31] / Komentovat