Kladivo na nudu

Stala se mi nepříjemná věc. Ze záhadných důvodů mě opustila přítelkyně a vrátila se k svému právoplatnému partnerovi. Po vztahu, jehož nosným prvkem byla vzájemná intenzivní sexuální výpomoc, mi v hlavě nutně vyvstává otázka: "Jak teď dál se sexem?"

Slunce zvolna nabývá v nebeské tlačenici vrchu, vzduch voní, ptáci odmrzají od větví, želvy se probouzejí v ledničkách a rtuť v teploměrech se odvažuje k vysokohorským výstupům. Neklamné znamení, že se blíží toliko opěvovaný a básníky velebený čas nazývaný jarní.

Ale abych se držel tématu. Dnes se totiž seznámíme s populárním jevem, vážícím se k tomuto ročnímu období. Je jím láska. A to zejména její fyzická podoba. Pro tentokrát ovšem zapomeňme na pubescentní vyznání pod rozkvetlými stromy či rozněžnělé doteky a soustřeďme se na to podstatné, a to na SEX. Ovšem samotný pohlavní styk, ať už hetero či jinak sexuální také není tématem tohoto příspěvku. Tak o co sakra jde, říkáte si možná. A já vás nenechám dlouho tápat. Je totiž právě čas na svěží, jarní ONANII!!!

A je to venku, přátelé! S přicházejícím časem probouzení přírody se i v lidském organismu probouzejí nejrůznější orgány. V ďábelském tempu začínají vylučovat nejrůznější chemické sloučeniny, které zaplavují naše tělo a způsobují zejména drobné změny psychiky, alergie, pročišťování organismu a také palčivé nutkání ve slabinách. A v těchto okamžicích se člověk zdravý, inteligentní a optimistický nevyhne nezbytnému sebeuspokojení.

Řeč je samozřejmě o činnosti, která vyvolává vyrážku na tvářích církevních tmářů a plaší mladé maminky, sledující potají své děti - ONANIE, MASTURBACE, SEBEHANA. ...jen několik z mnoha používaných výrazů. Slova u mnoha lidí vyvolávající ostych a zcela zbytečný stud, který ovšem hodlám brzy vyvrátit. ONANIE je úžasná věc! Přímo nebeský vynález. A proto mi dovolte, jakožto relativně normálnímu jedinci a sympaticky promiskuitnímu muži, abych zkusil vypracovat a popsat široké spektrum pozitivních dopadů, jež nám tato fascinující činnost, plná elegantních a cílevědomých pohybů, přináší.

1. Především je nutno zdůraznit, že onanovat lze ať už partnera máte či nemáte. Rozhodně neplatí, že pokud máte vztah plný sexu, obejdete se bez masturbace. Není přece nic krásnějšího, když partner po souloži usne a vy si můžete právě proběhnuvší akt přehrát ve své hlavě, trochu si ho přikrášlit a zopakovat. Ovšem primárně onanii využíváme v případě, že partner není momentálně dostupný, a to je na tom to úžasné - nikoho k tomu nepotřebujete! Jak se s oblibou cituje, je to koneckonců sex s jediným člověkem na světě, kterého máte opravdu rádi.

2. V případě onanie nezáleží na místě jejího vykonávání! V případě klasického koitálního styku, pokud nejste gymnasté, je třeba nalézt vhodné místo, neboť minimálně jeden z partnerů se musí o něco opřít, lehnout si či sednout. Tohoto jste zproštěni. Takže pokud máte alespoň trochu odvahy, neexistuje na tomto světě a v přilehlých vesmírech místo, kde by jste si to nemohli udělat, máte-li chuť.

3. Onanie je časově nenáročná! Nemusíte se nijak zásadně obnažovat, dbát na předehru, zdržovat se antikoncepcí, a proto se daří čas potřebný k uspokojení udržovat na velmi úsporných hodnotách v řádu minut. Rychlá reakce v případě zaznamenání nějakého dráždivého podnětu je tak velmi snadná. Stačí malý stimul, nepříliš frekventovaný prostor, pár zručných pohybů a za několik minut už ve výrazně lepší náladě pokračujete v pracovní schůzce.

4. Onanie rozvíjí fantazii! Masturbace bez fantazie je čiré rouhačství. Díky fantazii můžeme mít sex s kýmkoliv i bez jeho fyzické přítomnosti. Lze se tak dopracovat k sexuálním zážitkům z osobami, které vás nenávidí, jsou nedosažitelné nebo třeba dávno mrtvé. Díky fantazii si tak můžete splnit perverzní sny, můžete se přenést na tichomořský ostrov nebo na swingers párty. A což je také velmi příjemné, dotyčná osoba, kterou se momentálně při onanii ve své fantazii zaobíráte... - o tom vůbec netuší! Je pěkné věnovat jednou za čas onanii někomu, koho máte rádi. Můžete mu to dokonce říci. Třeba ho to potěší.

5. Onanie je prospěšná pro kardiovaskulární systém a zlepšuje fyzickou kondici! Samozřejmě, čím déle masturbujete tím lépe. Zvyšuje se tepová frekvence, srdeční sval je vyburcován k činnosti a tím se zvyšuje spotřeba kyslíku, čimž roste i aktivita plic. Pokud navíc nespoléháme na mechanická dráždítka, zvětšuje se i svalová hmota blízká končetině, kterou se ukájíme. Volba končetiny je potom už samozřejmě na šikovnosti, možnostech a vůli toho kterého.

6. Finanční aspekty onanie jsou zanedbatelné! Nepotřebujete peníze ani žádné speciální pomůcky, nepočítáme-li například papírové kapesníky, lubrikační gely či nůžky na nehty, které jsou ovšem standardní výbavou většiny domácností. Nemusíte hradit exkluzivní večeře, pořizovat si značkové ošacení a navíc se vás netýkají následné platby jako třeba výživné či potraty nebo nedej bohu celá nákladná výchova dítěte.

7. Onanie splňuje všechny myslitelné hygienické normy! Nedochází k mísení tělních tekutin, nadměrnému pocení a znečišťování okolí. Nemusíte se s nikým líbat, vnímat cizí tělesný pach, nic polykat, nebudete ulepení, zavalení a nikdo vám nechtěně neublíží. O minimálním riziku přenosu infekčních chorob se logicky není třeba ani zmiňovat. Zatím mám zprávy toliko o jediném onemocnění souvisejícím s onanií, a to je - nachlazení.

8. Onanie výrazně ovlivňuje psychickou pohodu! Při jejím provozování se uvolňují do mozku látky navozující pocity štěstí a pohody. Ty výrazně ovlivňují naše schopnosti bojovat proti depresím, fóbiím, pocitům úzkosti a vyhoření. Onanie dále přirozeným způsobem reguluje lidskou agresivitu a plnohodnotně nahrazuje destruktivní mánie jako např. touhu po moci. Při pohledu na domácí i zahraniční politickou scénu si ovšem musíme přiznat, že slovo masturbovat je celosvětově mezi politiky evidentně neznámým pojmem a podle toho to také vypadá. Pane Bush, pane Powell, zkuste si najít chvilku.

Tímto bych uzavřel hrubý výčet kladů souvisejících s onanií. Zápory jsem zatím nenalezl. Snad jen, že jde o činnost poněkud sobeckou, protože se o své sexuální prožitky odmítáte dělit s ostatními. Je samozřejmě na vás, zda onanii zahrnete mezi své oblíbené zábavy. Můžete si ji pěstovat jako koníčka nebo chovat jako vzácnost a ukájet se třeba jen jednou za rok o Vánocích pod stromečkem. Můžete být k sobě něžní, brutální, můžete zkoušet nové věci či zůstat konzervativní. Můžete onanovat spontánně nebo si vše naplánovat. Lze onanovat osamoceně i skupinově, před partnerem i bez něj, můžete být černý, žlutý, bílý či bledě modrý, muž, žena i obojí. Dokonce se můžete masturbace úplně vzdát...

...v tom případě ovšem nechápu, jak takhle můžete žít.

Zpět
24.03.2003 13:03 Sekce: Bez zábran, autor: mishak Ohlasů[2] / Komentovat