Konečně! Cruise ukázal dceru!

Po šesti měsících práce ve fotošopu konečně manželé Cruiseovi zveřejnili světu fotografii své dcery Suri.

Protože naprosto úplně každý rodič (i u nás v ulici!) chce, aby fotografie jeho dítěte, zveřejněná na titulních stránkách prestižních časopisů vypadalo co nejlépe, tak je pochopitelné, že zpracovat fotografie pro tisk nemohla žádná jiná firma, než proslulá továrna na zázraky, totiž Industrial Light and Magic.

Jelikož tam zrovna shodou náhod uklízím na brigádě, podařil se mi husarský kousek – totiž získat fotografii původní, na které se pak 6 měsíců pracovalo.

Při pohledu na výše zobrazený originál, tak ač nerad chválím kohokoliv kromě sebe, musím uznat, že grafici opravdu odvedli dobrou práci, protože na konci jejich úsilí malá Suri opravdu vypadá jako člověk! (viz např. Blesk)

Jenže, když už mám fotografii, říkám si, bylo by dobré k ní získat i nějaký ten příběh. Protože... každá fotografie, která za něco stojí musí... mít svůj příběh. A tak jsem přestal utírat LCD monitory a skočil do šatny za Tomem, jestli z něho nevytáhnu nějaké ty pikošky.

Ahoj Tome, můžeš mi prosím říci něco zajímavého o tvé dceři?

Ne do mé dcery nikomu nic není. Je to moje soukromí, na které nedám dopustit.

Aha, to chápu, přesně proto tady připravuješ už šest měsíců fotky, které si pak budou prohlížet lidi po celý planetě. Takhle přesně si představuju, že se chová někdo, kdo dbá na své soukromí...

Vypadni z mý šatny, o tomhle se s tebou nebudu bavit! (otáčí se obličejem ke zdi).

(už to vypadalo, že se nic zajímavýho nedozvím, naštěstí jsem si vzpomněl, že v pravé kapse kalhot mám úplně náhodou nabitou injekční stříkačku plnou roztoku pentotalu sodného, který se ve všech akčních béčkových filmech používá jako droga pravdy... vytahuji tedy stříkačku a zabodávám jí Tomovi statečně zezadu do krkavice – Tom sice hraje ve filmech Áčkových, takže chvíli váhám, zda to na něho zabere... je to přecijen jiná třída... ale když si vzpomenu na Válku světů, jsem si najednou jistej, že by stačila klidně i třetinová dávka...)

Takže Tome... rád bych ti teď položil několik otázek... tak třeba... proč tady celou dobu falšuješ fotografie? Mám originál a něm Suri vypadá úplně jinak!

Já tady nic nefalšuju. Jenom... jsme tady něco vypočítávali...

Jak... vypočítávali?

No zadali jsme do počítače moje sekvence DNA a totéž i od Katie, no a těch šest měsíců trval výpočet, jak by asi vypadalo naše dítě, kdybychom nefrčeli v koksu, barbiturátech, dietách, nebrali psychofarmaka a prostě žili normálním zdravým nudným životem. A výsledek chceme dát do časopisu...

No, je pravda, že Suri na tý originální fotce nevypadá moc zdravě. Jednak má dost divnou barvu, pak taky rozštěp...

No, ještě ke všemu se jí zapoměl vyvinout mozek, ale nám to nevadí, máme jí rádi. Nic pro ní nebude překážkou... chci aby začala studovat co nejdříve...

No, máš pravdu Tome, předpokládám, že vím kde bude studovat – a chápu, že na Hubbardově univerzitě není potřeba mozek, stačí když máš peníze. Naopak, tam se z mozkem asi ani studovat nedá.... Jen si říkám, co kdybyste náhodou zchudli... chudé dítě bez mozku... no vlastně nic není ztraceno, možná by se mohla uplatnit v kongresu...

No, ještě se vždycky když natáčím rozhovor o novorozencích, tak se ptám jestli je miminko víc po tatínkovi, nebo po mamince..., ale tohle asi bude oříšek i pro Vědmu z Matrixu, sakra, Tome, když se na „to“ dívám, nezahla ti Katie s tím chlapem co nasadil parohy i Henrymu Spencerovi?

Já nevím... fakt nevím, byl to hroznej mejdan. Kdo je Henry? Jestli jo, zabiju ho...

Ale, Henry je taková postavička z filmu Eraserhead. Ale to si asi neviděl, tam se nelítá ve stíhačkách... no, hele Tome, je asi dobře, že jste tu fotku vyretušovali... ehm, navrhli... ono, by to mohlo pár lidem připomínat Saigonské muzeum příšer... víš, to jsou takový ty zrůdičky v lihu, co se ve Vietnamu rodily potom, co to tam sprejovali frajeři z TopGunu Agent Orangem... možná že... kdo s čím zachází, tím také schází?

Zpět
11.09.2006 07:09 Sekce: Lepší společnost, autor: mirun Ohlasů[8] / Komentovat