Panictví, panenství a další zbytečnosti

Proč to poprvé nestojí za nic? Je sex nutnost? Má Darkmaster divný lesk v očích? A touží vůbec po ženě?

Zvláštní, jak mě zaujmou jen některé věci, a to zejména bulvárního ražení. Kupříkladu Darkův článek o panictví a jeho ohlasy. Rozhodně tvrdím, ať si Dark dělá co chce a nenechá si do toho kecat. Sám jsem byl skolen také až v někdy půl roku před plnoletostí, i když nemohu říci, že bych se nevzdal i dříve. (Teď jsem na to ovšem hrdý.) :)

No ale zaplaťpánbůh nebo kdo na to má, protože do těch sedmnácti mě v té době bavilo spíše střílet z praku a týrat kočky. Pokud se mám vyjádřit k samotnému aktu, tak to byla opravdu dost tragédie. Možná díky prostředí, nebo chybou dotyčné (a již hodně olítané) dívky, dost jsem se při tom nudil. Potom ráno ve sprše jsem přemýšlivě koukal na své přirození a v duchu si říkal, že jestli to byl opravdu koitální styk, tak se na to asi zvysoka vykašlu a začnu třeba sbírat známky. Naštěstí jsem nebyl dost důsledný a následující léta se mi způsob trávení volného času na, pod, za a vedle ženy zalíbil natolik, že se mu snažím vymezit ve svém plánovacím kalendáři dostatek místa i na úkor třeba motokár či návštěv restauračních zařízení.

Ale to jsem odbočil. Komu se líbil jeho první sexuální styk, ať zvedne ruku. Ha! No většinou to není žádná sláva, že. Proto děkuji všem hovádkům, kteří se postarali o panenství všech žen s nimiž jsem kdy přišel do (pohlavního) styku. Ať si to vyžerou oni. Samotného mě nikdy nenapadlo se v těchto věcech angažovat, protože mi to zavání zbytečnou námahou, riskem a zodpovědností bez nějaké adekvátní náhrady v podobě úžasných rozkoší. Prostě už předpokládám, že dotyčná má něco za sebou, něco umí a můžeme se věnovat bohulibé zábavě bez zbytečných překážek a omezení. A protože vycházím z toho, že poprvé to nestojí za nic, je lepší být až další na řadě, protože už můžete jen příjemně překvapit.

Smutné je pouze, když nějaký prasopes otráví první noc holce tak, že přestane mít nadlouho chuť. To je ovšem riziko podnikání a v tom se nedá poradit.

Upřímně se mi líbí Darkovy snové vize sexuálního života. Nehledal bych v tom však žádné zázraky. Souložit se prostě musí, tedy pokud má člověk normální hladinu hormonů. Navíc je to zábavnější než umývaní nádobí, rekonstrukce půdy nebo placení složenek. Je to možná dokonce příjemnější než jídlo, opiáty a chlast. U toho chlastu si tedy nejsem jistý na sto procent, ale to tady nebudu rozpatlávat. Ale co když Darkmaster vůbec ženu nepotřebuje (ani muže Lobbe). Třeba ho bytostně uspokojují úplně jiné věci. Třeba se dokázal duchovně oprostit od závislosti na ženách. V tom případě to bude šťastný člověk. Vždy bude svým pánem, bude mít dost peněz, přátel, času, motivace, zůstane zdravý a dožije se sta let. :) Držím palce.

Je pravda, že v podstatě lidé sexují už trochu nad rámec, tedy pro radost a ne jen pro zachování rodu. Kdy a proč se tak zkazili, netuším. Patrně to bylo někdy pradávno, kdy první tvorové s přízviskem „homo“ začali chvílemi používat mozek a uvědomili si svou nedokonalost a zranitelnost.

Uprostřed doby ledové, když se k jejich obydlí blížil jeskynní mědvěd, vrhl se první pravěký muž na svou družku a přehrnul jí kůže přes hlavu. Ač věděl, že není doba páření, vylil si na ní své komplexy. Aby dokázal, že nemá strach ze smrti, aby tlupa nevymřela a hlavně, aby si naposledy trochu užil. I dostaly oči ostatních pramužů zvláštní lesk a všichni se vrhli na své ženy, popřípadě muže a souložili jako o život. Jeskynní medvěd tím byl tak otráven, že se nechal dobrovolně ulovit stádem vyhládlých myší a překvapené, ale spokojené praženy byly souloží mimo pravidelný termín nadšeny.

Dokonce navrhly, že by se v tom v rámci prevence proti mědvědům mělo pokračovat. Na to samozřejmě část pramužů znechuceně vyrazila na několikatýdenní lov, ale ta část, u nichž už onen divný lesk v očích zůstal, se věnovala nové zábavě s takovým úsilím, že další generace už byla totálně zkažená a postupem času z ní vzešli požitkáři a floutci, které jinak poměrně nudná záležitost začala bavit a vyžadovali ji pravidelně. Ženám to zase tak nevadilo a dokonce z toho vytěžiliy lecjakou ekonomickou výhodu.

Tady v tomto momentu ale předpokládám, že objevili i kouzlo občasného střídání partnerů. To je ovšem moje čirá spekulace, vycházející z mého pokřiveného pohledu na svět a partnerské vztahy vůbec.

I ty nejoblíbenější a nejpohodlnější boty jednou vyhodím a koupím si nové. Přece nebudu chodit celý život v jednom páru. -oc-

Ale nesměšujme sex a lásku. I takového burana jako mě vždy dojme k slzám Arsinoe. :)

Zpět
15.09.2003 14:09 Sekce: Bez zábran, autor: mishak Ohlasů[9] / Komentovat