Penis jako chlouba nebo nástroj rozkoše? NESMYSL!!!

Mahu! Nechápu, jak může jakkoliv vybavený muž zaujmout ženu svým výkonem a triumfovat v otvoru, kterým bez větších problémů pronikne půlmetru dlouhé dítě s hlavičkou velikosti kuželkové koule.

Mishak se po dlouhé pauze vrátil před obrazovku 21" monitoru ve výtečné náladě. S pobaveným úsměvem na tlamě a koblihem v lícní torbě přelouskal témata, která ho zajímala, aby poněkud nevěřícně sledoval Mahulenin penisový výzkum.

Přemýšlel jsem, jak bych jí pomohl, ale nic zásadního mě nenapadá. Přiznám se, že jsem se nikdy nijak závratně velikostí svého penisu nezabýval. Určitě v této oblasti nepatřím mezi výrazně vybavené jedince, ale žádnou výtku v tomto směru jsem nezaznamenal. Jeden z mých přátel je opravdu "dobře" vybaven a myslím, že jeho partnerka si rozhodně nestěžuje. Navíc si díky délce svého penisu dokáže zachovávat od partnerky potřebný distanc, i když to z dálky nezaujtému může připadat jako grilování.

Možná mu i trochu závidím, nicméně jindy jsem rád, když vypráví, jak si pyjem shazuje na zem věci ze stolu a musí se natáčet aby prošel dveřmi. Na druhou stranu, až se mu narodí nějaké to dítě, může si na penis přidělat houpačku nebo na něm nosit tašku s nákupem.

Přesto mohu poskytnout pár postřehů. Sexuschopní se stáváte, když si ve stoje přes ztopořený penis můžete přehodit ručník a v koupelně si oholit tvář, aniž by spadl. Pro nespokojené muže doporučuji, aby si v noci přivodili erekci, baterkou penis z boku osvítili a promítli jeho stín na stěnu. Uvidíte, že jeho rozměry dosáhnou gigantických parametrů. Když ve vhodný moment probudíte partnerku, nepochybně se dobře pobavíte.

Penis je hračka a také jen nástroj. Záleží kdo a jak ho ovládá. Navíc je to prostředek k vzájemným konfrontacím. Zatímco u "naprasklých" žen není v podstatě co hodnotit a mužské komentáře se tak většinou dotýkají horních, výrazných partií jejich těla, slouží penis ženám k vracení často nechutných a primitivních narážek.

A věřte nebo ne, i když snad žádná žena na světě není spokojena se svou postavou, muži jsou na tom v podstatě ještě hůř. Kdybych se já někdy po sexu dožil pohrdavých narážek na mé přirození, lítostivě bych se rozplakal a utíkal pro kanystr s benzínem.

Navíc kdo sází jen na tento nevzhledný shluk topořivých tělísek, musí se nutně dříve či později dožít zklamání. Na rozdíl od ostatních alternativních orgánů mužského těla schopných vzrušit partnerku, je penis suveréně nejméně spolehlivá záležitost. Nepochopitelně ochabuje, uskakuje, prská a selhává v nejvypjatějších momentech. Pokud je vše v pořádku, funguje ovšem jako poměrně účinná spojka, zvláště když se po partnerce plazíte v podroušeném stavu.

V anketě se tedy přikláním k názoru "Jak kdy, podle použité polohy", protože některé divoké techniky jsou mi asi opravdu zapovězeny. Tak jako tak mám stejně nejraději ty sexuální kreace, kdy nejsem nucen zůstávat partnerce tváří v tvář a mohu se věnovat jen tomu, co mě na ní opravdu zajímá. Vyhnu se tím především nudným rozhovorům při sexu, třeba na téma "zda si myslím, že je můj penis dostatečně velký". Takže pozor na to Mahulenko. :o)

Zpět
05.05.2003 13:05 Sekce: Bez zábran, autor: mishak Ohlasů[1] / Komentovat