Dopis od buzeranta - reakce

Na jeden z mých prvních článků tady na Aktovce (a zároveň na můj zdaleka nejčtenější článek) přišlo rekordní množství ohlasů. Co tedy čtenáři měli vlastně na srdci, že se mi rozhodli poslat mail?

Přidat komentář

Přehled komentářů

03.06.2008 11:20 Jenda
Zdravím Tě,
tuto stránku jsem objevil dnes a většinu článků jsem si přečetl.Většina z nich je humornej komentář k nesmyslům, ale tento článek má v sobě takové to kouzlo upřímnosti.Podotýkám že jsem heterosexuál, tím se nechlubím ani se za to nestydím, to je prostě fakt.Je to takové pěkné a jasné shrnutí jasných věcí, které ovšem nejsou jasné každému.Každej má být tím co je a čím se cítí být a ostatní, pokud je tím nijak neomezuje by to měli respektovat.Přeju hodně zdaru a další dobře čtivé články.
05.11.2011 17:25 FKUXKNbcJRXByQ
Woot, I will cretainly put this to good use!
26.11.2015 02:16 HRfwxpxuNAnX
Dedky, Davide. Ano, taky si mysledm, že cena to nened male1, protože alespoň ve vzathu k Německu tamějšed daS hlavned kompetenčned "přednosy" Lisabonu te9měř vynuloval, když prakticky všechna ta blanketned, rozšiřujedced a zjednodušujedced kompetenčned ustanovened budou muset bfdt schvalove1na podobně jako změna prime1rnedho pre1va (nemluvě o dalšedch restriktivnedch aspektech toho ne1lezu) . Ale s ohledem na text LS a německou fastavu je to podle mne zcela pochopitelnfd a přesvědčivfd krok. Jinak odkaz předmo na ten čle1nek opravdu nefunguje (a nevedm proč) , tak jsem to změnil na stre1nku, ze ktere9 se na celfd čle1nek lze dostat jednedm kliknutedm.

Přidat komentář