Jak zapírat svoji milenku III.

Když už se s milenkou přestanete jen tak oťukávat a dojde na nejlepší, čeká vás po příchodu domů to nejhorší. Jak smazat stopy po parfémech a vlasech? Další porce rad!

Přidat komentář

Přehled komentářů

31.08.2006 06:38 Petr
Když má člověk štěstí, vyřeší se některé věci úplně samy. V mém případě třeba tím, že kromě milenky mám ještě dvě "kamarádky". Na které manželka kupodivu nežárlí.
Jedna je opravdu kamarádka - postarší, kultivovaná inteligentní dáma, u které se občas zastavím na kus řeči a kávu. Pracovala dříve ve stejné firmě. Protože je postarší, tu moji (ani mě) ani nenapadne, že bych s ní mohl něco mít.
S druhou se znám ze zájmového kroužku. Ani to není kamarádka, spíš taková vyžírka, která pořád něco potřebuje. Nejčastěji udělat něco s počítačem. Protože je otravná, tu moji (ani mě) ani nenapadne, že bych s ní něco mohl mít. Přesto, že na ni mám alergii, zrovna s tím počítačem jí občas chodím pomoci.
A tak nikdo nepozná (a naštěstí nekontroluje), jestli jsem byl na kafi, opravovat widle, nebo někde úplně jinde. A ještě ke všemu, jedna je bruneta, druhá blondýna.
Akorát se musím domů vrátit ještě v noci. Ještě nikdy jsem nezkoušel tvrdit, že jsem někde byl až do rána kvůli defragmentaci!
31.08.2006 07:07 Mirun
To lze, slabinu v zabezpečení vidím v tom, že pokud jsi zrovna na záletu pod záminkou "instaluju Widle" a dotyčná kamarádka (u které oficiálně jsi) o tom neví, může jít zrovna napotvoru okolo tvého domu a stavit se za tebou, nechajíc ti u manželky vzkaz, že až budeš mít čas, měl bys jí přijít nainstalovat Widle :)

Moje kámoška má se svými kamarádkami poměrně sofistikovaný systém domlouvání se SMSkama, kde se navzájem informují o "ahoj, jsem u tebe a je tu s námi Markéta, domlouváme se co na víkend", což jim dělá poměrně špatně průstřelné alibi, protože pokud se zrovna někde vyskytne "ten její", tak mu prostě řeknou, že zrovna teď odešla a okamžitě jí posílají echo, že má jít domů :)
31.08.2006 07:31 Balet
No, už nikdy si při čtení tohodle webu nebudu čistit zuby... Mám tu teď všude bílé fleky... ehm od pasty.
18.09.2006 08:23 Tygrik z Pooh (bejvavalo)
Njo, ono se pri cteni Mirunovych clanku obecne doporucuje nic nejist, nepit, proste nevkladat nic do ust. Dale se taky nedoporucuje mit rymu, snople jdou taky z monitoru docela spatne dolu, nemit pobliz tekutiny v nadobach s otevrenym hrdlem atd...
Proste nedelat nic, cim by si mohl ctenar zpusobit ujmu na zdravi, pripadne na technice...

;-)
12.09.2006 22:00 Karel K.
Mirune, Ty jsi vážně kuň!!! Jsem ženatý tři týdny, ale když jsem viděl články "Jak zapírat svoji milenku" OD TEBE, neváhal jsem. Snad jsem doufal v nějaké poučení, bo co mě vedlo k tomu, že jsem je všechny přečetl.
Každopádně story o kamarádovi, co si "vyrobil" kopii svojí "staré" mě pobavila neskutečně :-D Teď díky Tobě vím, čeho se třeba jednou-někdy-možná vyvarovat :-D :-D
26.10.2006 22:45 Bublinka
Díky za tyhle články. Za 1) už dlouho jsem se takhle nezasmála a za 2) určitě se budou hodit ;o)))
08.06.2007 10:31 Beestie
Uveřejněné komentáře mě fakt potěšily a rozesmály.Hlavně skutečnost,že hříšníků je nás víc.Také máme se sestrou a sestřenkou malou zpravodajskou síť.Smsky typu "kdyby něco,jsme spolu po nákupech,v bazénu,sauně,.." nebo "kdyby se někdo ptal,tak ten novej mobil mám od tebe"...květinové pozornosti od "noficiálního"domů nosíme zásadně bez celofánu a mašliček se slovy "koukej jaké krásné růže rostou kolegyni na zahrádce"...s novými hadříky je to trochu složitější.Jde-li o kousek do částky,kterou my ženy běžně utratíme za parádu a na kterou je náš "oficiální" zvyklej(což je naprosto individuální),je to v pohodě.Jde-li o kousek dražší,chce to důvtip.Např.založíte šatičky mezi staré věci necháte chvíli uležet než se s nimi vytasíte (kvůli časové shodnosti s vaší domácí absencí)Když je manžel zaregistruje,prohlásíte že je máte již dlouho a on si vás málo všímá (doporučuji lehce vyčítavý tón).Nebo s nadšením se s nimi pochlubíte se slovy "miláčku koukej co jsem objevila v hrabáku za 500,šaty o Prady a chybí jim jen knoflík" Když manžel uvidí vaší nefalšovanou dětskou radost,ani ho nenapadne,že ty šaty jsou nové.Přesto doporučuji před prasentací mírně zmačkat,ušmudlat případně odpárat ten knoflík.S brilošema,kožichem nebo autem od milence to je horší,ale přiznejme si milé dámy,že v našich končinách se mnoho tak atraktivních mužů-milenců nenachází.V zásadě ale platí stejná pravidla,jen se na nich musí víc pracovat.Několika hříšnicím,jsem poskytla věrohodné alibi,dokonce jsem jedné své známé umožnila přijet dom s novým autem,byla to fuška,ale podařilo se.
08.06.2007 11:49 Mirun
Trošku nevýhoda je, že zmíněné dárky typu v soutěži "luštíme s Květy" vyhrané auto, náhodně nalezený svazek perel, diamantů, atd. se díky této připitomělé výmluvě stávají společným jměním obou manželů :)

Takže jednak se může stát: "to je super, že's vyhrála auto... budu v něm ode dneška jezdit do kolbenky" a za druhé: po rozvodu se o něho musí rozdělit, pokud se nechce zodpovídat z podvodu.

Přidat komentář