Pravda nejen o upírech

Dneska jsem na novinkách našel spot o tom, že se jednomu profesorovi podařilo matematicky vyvrátit existenci upírů. Je to blbost. Ten člověk si nevidí do huby.

Přehled komentářů

27.10.2006 13:41 Joker
Heh, ten matematický důkaz mi připomíná tyhle dva vtipy:
1. Fyzika, biologa a matematika zavřou na měsíc každého do cely a každému dají (zavřenou) konzervu lanšmítu. Po měsíci cely otevřou... v první cele prázdná konzerva a fyzik, tak se ptají jak ji otevřel: "Spočítal jsem sílu a úhel, jakým konzervu hodit proti zdi, aby se rozbila." Ve druhé cele biolog povídá "Podařilo se mi vymutovat plíseň, která rozežrala plechovku"... ve třetí cele je mrtvý matematik a nedotčená konzerva. Zato všude po zdech jsou kamenem vyškrábané výpočty a na jejich konci je "= konzerva je otevřená"

2. Rozdíl mezi inženýrem, fyzikem a matematikem: Představte si, že tito tři spí a v jejich pokoji začne hořet. Inženýr se probudí, zjistí že hoří, vezme kbelík, napustí ho plný vody, uhasí oheň a jde spát. Fyzik se probudí, zjistí že hoří, spočítá si, že na uhašení ohně potřebuje 8,7 litru vody s odchylkou 0,3 litru, napustí do kbelíku 9 litrů vody, uhasí oheň a jde spát. Matematik se probudí, zjistí že hoří, jde ke kohoutku, pustí vodu, zjistí že řešení existuje, zavře vodu a jde spát.

Ono na tom asi bude něco pravdy :o)
27.10.2006 16:42 kahi
No jasně, to jen potvrzuje mou teorii o tom, proč na hřbitovech v noci svítí svíčky, přestože tam skoro nikdo nechodí... proč asi. Ze stejného důvodu, z jakého nechávají rožnuto na letištích.

Součástí mé teorie, jak jistě už mnozí čtenáři odtušili, je také domněnka, že hroby jsou vlastně přistávací plochy pro upíry... a víte, proč z hrobů mizí věnce, kytky, vázy a jiné haraburdí? Na to snad ani není třeba odpovídat...
27.10.2006 18:06 Mirun
proč z hrobů mizí věnce, kytky, vázy a jiné haraburdí?

Aby tam mohl tančit Topolánek?
27.10.2006 23:47 kahi
Pane Mirune, ne, ne, ne. Příklad vydá za pět tisíc slov, tak nějaký uvedu. Představte si takle, že přijdete z oslavy, s množtvím alkoholu v těle větším, než malým. Po zdolání inteligenčního testu "Trefování klíče do zámku" se Vám povede otevřít dveře a v předsíni (kde je přirozeně tma) máte... hromadu věnců!
28.10.2006 11:13 Mirun
No mě by ihned napadlo, že zatímco jsem byl v restauraci, byl jsem zvolen prezidentem a zítra mám v náplni práce klást věnce k hrobům neznámých vojínů...
27.10.2006 18:19 Ebo
no.. nevidíte souvislost mezi Ebolou a Ebo ? :-D .. safra.. já se dobře maskuju :-P
27.10.2006 19:00 Lucy
Týjo, a já pořád proč jsem tak omlácená a nemusím mít rtěnku pro nádhernou krvavou barvu mých rtů. To vysvětluje ty účty za sklenáře a neuvěřitelně a nepochopitelně zmazaný prádlo od hlíny. Konečně vím, kdo opravdu jsem :)))
28.10.2006 11:21 Mirun
Čuně? :))
29.10.2006 21:12 Lucy
Upír nešika :)
30.10.2006 07:29 poohDA
je to na prádle opravdu hlína?
30.10.2006 09:51 Lucy
Ano, protože to je zvenku oblečení a protože bydlím u hřbitova a protože se dycinky nemůžu trefit kolem těch vysokých stromů přesně tak, jak popsal Mirun. Bohudík mám okna na západ, tak než vyjde měsíc a osvítí mi okna, stihnu si většinou to okno otevřít. Většinou... Proto ty účty za sklenáře :)
30.10.2006 11:00 Vagy
Při četbě Pravdy o upírech se nelze ubránit rozpaku neboť autor, o jehož opravdových kvalitách jsme se mohli přesvědčit již nesčíslněkrát v jeho předchozích srdečních a duševních implozivních explozích přenesených do světa jedniček a nul v podobě kratších či delších zamyšlení o čemkoli, tentokrát šlápl opravdu vedle.
Velmi rozvlekle a nudně se zabýval tématem opotřebovaným a zcela prázdným. Tuto aktivitu by bylo lze očekávat od bulvárních novinářů nebo investigativních reportérů typu Radka J. Jedním, respektive dvěma slovy nuda nuda šeď šeď. Chtít dokazovat nebo naopak vyvracet pomocí exaktní vědy existenci entity, kterou nikdy nikdo neviděl, nelze omluvit ani oním památným Bohušovým výrokem "vašu piču sem tež neviděl a veřím, že ju máte". Ne, ne, ne, to opravdu, ale opravdu nelze.
Břitkosti autorova humoru tak dá vyznít snad jen úplný závěr jinak velmi monotematického a místy značně přesušeného obsahu jeho příspěvku.
Z možných ***** tentokráte, a to pouze z milosti a víry v lepší zítřky, uděluji jeden + (křížek, hvězdičky nemám rád), který snad dá autorovi potřebný impuls a motivaci pro jeho další tvorbu ;-)

Autor recenze: Vladan Tupírovec, Lednice u Krevné
30.10.2006 12:10 Mirun
Prozradil ses, že se za upíra jen vydáváš, a to v tom místě, kde místo hvězdičky uděluješ křížek. Správný upír by nikdy nedal přednost křížku před libovolným jiným symbolem.

:)
30.10.2006 14:35 Lucy
ááááááááááááááá :)))))) Mirunova genialita každým článkem jen sílí :))))) Co dodat. Chcípám smíchy.
30.10.2006 16:32 Darien
Hihi, ty jsi wůůůl:))))))))))
14.12.2006 12:59 brano
Nesuhlasim s tym lietanim. Naucit sa lietat je predsa uplne jednoduche a zvladne to aj decko. Takze, postavte sa ku stene chrbtom (zady) a pomaly zvihajte lavu nohu, ked toto uz fakt dobre viete tak zacnite zaroven zdvihat aj pravu.