Kdybych chtěl být slavným senzibilem, postupoval bych stejně

Valentýnská příhoda o mobilizaci Ruzyňského letiště se zdá nepochopitelná a úsměvná až k pláči, nicméně při podrobnějším zamyšlení se vlastně nejedná o nic, co by se vymykalo běžnému normálu.

Přidat komentář

Přehled komentářů

16.02.2007 18:04 bzum
no jestli me pamet neklame tak policie uz zvazuje podat na tudle pani trestni oznameni. ja ji to tak desne preji a hlavne aby ji prihodili ten krasny ucet co vsema manevrama vznikl.. a pak jeste nejakou podminku za poplasnou zpravu.. jen aby to neuhrala na nepricetnost...
16.02.2007 18:43 canakja
No tak já bych voflastroval nejen tu slepici, ale i všechny, kdož na její výhodnou hru přistoupili a přihřáli si polívčičku.. Langer a spol. Protože si myslim, že se nám tim ti naši zákonodárci snaží jasně ukázat, že potřebujeme US základnu u Prahy.. Takže bych je rovnou preventivně nechal zastřelit za vlastizradu.

Je to nechutný, uráží mě, když vidim jaký z nás dělají kokoty
17.02.2007 23:02 Alex
Zrovna s toho bych je nepodezrival, tezko si nekdo spoji vyhody "protiraketoveho destniku" s tim ze nejaky Abdul Mahmar donese na letiste kufrik ktery udela bum. Rekl bych ze i prumerny volic CSSD si dokaze dat dohromady "bum kufrik na letisti - nebyt raketa - zakladna naprd" a to uz je co rict :-) takze takhle "politicke body " nazenou tezko a spis si trhli slusnou ostudu.
16.02.2007 20:59 Ebo
no.. já jim neřeknu jinak , než "senzidebilové" :-)
19.02.2007 14:16 Olda
Karel Gott má ilumináty.
20.02.2007 06:56 Vagy
Jak píše Ebo, oni jsou "senzidebilové" a já jsem letadlo. Vlastně, jsem senza debil, Mirun to může dosvědčit. No Mirune, když jsi to tak pěkně rozebral a podíval se na to z toho správného (marketingového) úhlu, musím ti, ač velice, ale opravdu velice nerad, dát za pravdu. Kurňa, na tom se dají vytřískat nějaké prachy...! Mimochodem Mirune, nemáš doma náhodou ještě ty slavné "Přednášky Dr. Cyrona Damona" podle kterých jsme se zkoušeli učit hypnózu, abychom hypnotizovali námi vyhlédnuté nic netušící a naivní "kamarádky" za účelem snazšího dosažení našeho cíle v podobě ukojení našich pubertou silně vybuzených sexuálních chtíčů?
20.02.2007 07:30 Mirun
Čoveče nemám. Někomu jsem je kdysi půjčil a on mi je zapoměl vrátit. Proč? Máš nějakou pěknou kamarádku a potřebuješ ukojit chtíče? :)

(Aha... že ty liško podšitá počítáš s tím, že v dubnu přijede M?)

(nevím, zda hypnóza v tomhle případě pomůže)

:))))
20.02.2007 09:30
a je to tady mirun je senzibil, ze ty lisko podsita svym clankem jen potiras konkurenci ktera te predbehla s napadem :)
20.02.2007 12:25 Vagy
To o M je pro mě nová informace! Ale že to M na tom Harleyi sluší, že?
Myslím, že v dubnu bych tě JÁ mohl navštívit, pak MY bychom navštívili oblíbené restaurační zařízení a posléze pak navštívili M.
Takže ty Damonovy přednášky půjdu ihned sehnat někam do antiku. Ačkoli je fakt, že pokud je vše při starém, tak místo hypnózy pomůže odvar z potměchuti. Běžím do lékárny!!
09.10.2015 01:59 KxX1iBis6heT
//you wont find URI AVNERY in any of mainstream isaerli media but he has wide fan following among main stream indian media. //Wrong! The main stream indian media is as wary of the lunatic lefties as any body else. Only the ultra lefties hard core anti-nationals like countercurrents. org publish Uri avnery. I never saw a column by Uri avnery in Indian express or the Hindu! If you did please cite. Uri avnery is been accused of being which is against israel's national interest. Israel's right wing nationalist play the bad cop to the pales! These lunatic lefties play the good cops. Ultimately the Pales are the loosers. If they are intelligent they should negotiate with an enemy than trust a not so trustworthy friend like Uri avnery.
21.02.2007 20:20 Ebo
apropos.. když tu píšete o M , kde se fláká Q ? :-D

Přidat komentář