Ona hledá Jeho...vistu

Protože si zakládáme i na faktu, že články redaktorů Aktovky-X mohou být do jisté míry rozpolcené, přidávám vlastní názor.

Přidat komentář

Přehled komentářů

11.10.2007 11:19 Mirun
Myslím, že nejlepší seznamka je zavřít 20 žen a 20 mužů na dva měsíce do jedné místnosti bez možnosti úkrytu. Nemožnost vybít své se*xuální pudy masturbací musí vyústit v to, že za pár dní přestane na jiskřičkách či vlastnostech záležet, ideál partnera se zúží na pouhý má ji/má ho a po otevření dveří vyleze na světlo mnoho šťastných a spokojených subjektů ve složení dvě švédské trojky, exhibicionista, ase*xuál, čtyři homose*xuální páry a zbytek optimismem nabitých hetéráků.
12.10.2007 15:30 CoDodat
Mish, přitahuješ mě! Sejdem se u trafostanice, poznáš mě podle dřeváků na nohách a kabelu vysokého napětí v ruce, a to bych se divila, kdyby jiskra nepřeskočila.
09.10.2015 01:50 prsE3zfN
is, they are civilized pelpoe and not racists. And asked you to substantiate the racism charges that leveled against israelites. I am not getting a satisfying answer//It is like the so called DK pelpoe blabbering that the land of TN belongs to only non brahmins. It is the same concept employed by jews in driving away the legal citizens of palestine. //Legal citizens of palestine are not driven away. They are welcome to live side by side to Jews. If palestinians bomb jewish pelpoe in the name of islam, then It becomes mandatory to drive off pelpoe who are educated to kill jews. I was thinking the same thing like you before i went to israel. I realized, i had changed a lot after i came back. People in Israel do not think the way we do especially in matters of war with arabs. An american friend of mine who came from California once said as what he felt about the recent lebanon war, and i quote:" I have long supported the creation of an independent Palestinian state, but when I hear about life in Gaza, about how fractured it is, how the order in large parts of it is held by whoever has guns, I cannot help but question whether the Palestinian Authority has any. I've been surprised to find myself agreeing with some of the actions taken by the IDF. It seems true that Israel cannot afford to negotiate, because if they are seen as weak, more soldiers will be kidnapped (the recent events in Lebanon seem to support this) . And while I think the response in Lebanon has been overly excessive, I can appreciate that the IDF is limiting Hezbollah's ability to fire rockets on Israeli civilians. "
16.08.2008 19:38
nkrtlbqlkowyyyoeltrzdaeprlsesz

Přidat komentář