Spolužáci - tečka - cz

Sraz s lidmi ze střední školy má asi vždy něco do sebe. Neviděli jsme se bratru deset let a nebylo nás mnoho. Navíc samí chlapi. Ale překvapivě plodné. Sedm lidí, všichni v oboru, různé osudy. Naštěstí se to nezvrtlo v chlubení fotkami dětí, protože kupodivu až na jednoho s pětiletým synem, nikdo se zatím nehrne do náročných dobrodružství. A i ten dotyčný přiznal, že se tenkrát ustříkl a rozhodně další neplánuje. Tak jsme si aspoň na displejích iPhonů prohlédli přítelkyně a nejrůznější dekadentní záležitosti, naklopili do sebe osm, devět dalešic a mazali domů.

Přidat komentář

Přehled komentářů

11.05.2009 17:39 Ebo
..to máš tak.. slečny tvého věku si berou muže, které když ony chodily do 6té třídy, tak maturovali :-) .. jen malé procento si vezme toho druhého ve stejné věkové kategorii.. cosi jsem o tom slyšel, že se jedná trochu o práci "genetiky" ..a né pedofilů.. :-P že se takto daleko více promíchají geny (o několik generací) ..a je tak lepší šance na přežití.. sám osobně nad tím taky kroutím hlavou, ale mám taky přítulkyni o 6 let mladší.. :)
26.11.2015 05:07 tFVHrbwbn
Greetings from Colorado! I'm bored at work so I decided to check out your wtbeise on my iphone during lunch break. I love the info you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my phone. . I'm not even using WIFI, just 3G. . Anyhow, very good site!
09.10.2015 01:27 dx0U3IeFYY
Škoda, že nikoho napenadlo vyfotit tatednka Eminky, jak vypade1 upravenfd těsně před spanedm) ) Celfd vedkend byl fažasnfd, mysledm, že ze1sluhou všech zfačastněnfdch. Dedky. J.

Přidat komentář