Zrušit, smazat, zakázat... debila

Říkal jsem si, že na podobné záležitosti jednou odpovím hromadně... :)

Přidat komentář

Přehled komentářů

25.09.2009 07:08
Ten pán z Vejpustku se, narozdíl od někoho, se alespoň snaží něco konstruktivně řešit.
A možná by stálo zamyslet se nad sebou, protože to tu zavání dvojím metrem...
30.09.2009 14:15
Já myslím, že jsi vůbec nepochopil jeho reakci :( Náhodou je taky trochu vtipná - on nechtěl zdůrazňovat, že jsi ochlasta, jen podotkl, že oni zvládnou všechno a jsou ochotni přijímat rady, i od takových návštěvníků ;) Sebekontrola je dobrá, ale vždy potřebuješ názor klienta - nemám ponětí, jak moc často dělají průzkumy, pokud vůbec - není to bohatá firma, že. Každopádně drzoun jako ty, který o sobě hlásí, že každému všechno řekne, že se nebojí nikoho nasrat... to jen napíše na net. Místo toho, aby to řekl i jim nebo napsal do knihy návštěv. Podle mě, autor komentáře reagoval jen na tuto skutečnost :) A používat výrazy jako svoboda slova - je trošku mimo, nemyslíš? ;)
05.11.2011 17:53 iRAalxFMpLtzaHHupJ
That's more than sensblie! That's a great post!
01.10.2009 09:00 DUMB
Můj názor na umění a umělce?
Umělec by měl svým uměním provokovat.
Ergo, Mishak je umělec a já mu tleskám.
Komentářem k díře ve skále vyprovokovat debatu o svobodě, vzniku vesmíru a Bůht ví (a paní Bůhtová taky) o čemu ještě, to je opravdové dílo umělce.
Jsem proti cenzuře.
Ale zavedl bych kvóty!
Jo, kvóty, protože Mishak by měl psát víc článků.
Víte, abych se nenudil v práci a tak...
Mějte se miláčkové! :o)
01.10.2009 17:21
Jen ať si provokuje... tohle mu tady nikdo nezakazoval, ani nevyčítal :)
13.10.2009 14:12 Dublin
No, já myslím, že ses chytil do vlastní pastičky. Když chceš vtipně psát své příhody, měl bys taky snést to samé od jiných. Přečetl jsem si oba Vaše příspěvky a nepřijde mi ani jeden natolik urážlivý, aby sis musel z pozice admina dělat takového ublíženého strýčka. Ten článek je naprosto ubohá zbytečnost (doufám, že kvůli mně nenapíšeš zase další :o) ) )
08.04.2010 18:47 kdeco
Popravdě, trochu sebekritiky by ti občas taky prospělo. Každej člověk má jinej náhled na věc a ty bys mohl uznat aspoň snahu ostatních. Chtěl bys měnit svět, ale nejdřív bys měl začít sám u sebe...

Přidat komentář