Jak jsem se vyrovnal s malým penisem II.

V minulém díle jsem prožil díky svému malému ohanbí traumatizující zážitek na pionýrském táboře. Nicméně, i přes nepřízeň osudu a přírody nesu svůj kříž statečně dál...

Přidat komentář

Přehled komentářů

13.12.2006 10:49 beran
ohanbí
(stydký hrdbolek, hrma, latinsky mons pubis ) Je součástí zevních pohlavních orgánů ženy a označujeme tak tukový polštář nahromaděný nad stydkou od puberty pokrytý ochlupením.

Nějak jsem nepochopil způsob, jímž užíváte slovo "ohanbí". Je to snad básnická metafora? No, to nevadí. Zato Vám povím vtípek.
Jeden chlapík měl také malého pindíka a když bez úspěchu vyzkoušel věhlasné kliniky v ČR, EU a pak i v USA, poradil mu kamarád, že v Moskvě je jeden profesor a ten to umí prodloužit až na zem. Postižený tam tedy odjel a když se vrátil, volá mu ten kamarád a ptá se, jak to dopadlo. Mám ho opravdu až na zem. A jak toho ten profesor dosáhl? No, uřízl mi nohy.
10.05.2007 17:46 dj.giovanni
Kdo má "problémy" s velikostí ať si půjčí v knihovně knížku J.Kudrnáče:Beetles - tam je vše od str. 41 různě v rámci děje naprosto geniálně vysvětlený, jako dosud nikdy - všechno co kluky zajímá - a budete mít už celej život klid. Možná se to dá ještě i někde koupit, doporučuju.
06.04.2008 00:06 Runescape Gold
Buy cheap runescape gold,we are a professional,loyal and reliable runescape gold and runescape gold supplier online.
Offering runescape gp,runescape gp gold and runescape gp 2 gold are collected...
runescape money is a site for runescape player to buy runescape money and item,offering millions in cheap runescape money at our low prices with free ... Cheapest runescape money and rs money with fast delivery.
24/7 buy runescape gold shop.
Buy runescape money,buy runescape money,runescape items,buy guild wars gold and or.

Přidat komentář