Aktovka-X jen pro ženy

Protože kde jaký magazín má svou speciální přílohu jen pro ženy (Blesk), Secret je jen pro ženy a dokonce mají ženy i svoje speciální holící potřeby, měla by logicky vzniknout i Aktovka-X pouze pro ženy...

Přidat komentář

Přehled komentářů

24.08.2006 12:50 viv
Teda Mirune, bejt Tvojí manželkou - to musí bolet! :o))) - jsi si jistej, že nežiješ s chlapem? :o))) - proč si při čtení Tvejch článků začínám připadat jako chlap? :o)))
24.08.2006 13:12 Mirun
Bejt mojí manželkou, je (při vší skromnosti) ta nejúžasnější věc, která může nějaké děvče potkat! Manželka určitě chlap není, sice jsem jí nikdy neviděl nahou, ale podepisuje se jako -ová :)
25.08.2006 05:07 viv
hi :o)))) ta Tvoje "vrozená skromnost" a "úcta k ženám", prezentovaná v Tvých článcích, mě fakt dostává :o)))). Ještě nedávno jsem měla pocit, že se mi chce umřít, ale pak jsem našla Tvojí novou Aktovku a rozmyslela jsem si TO! :o). Díky za to, že jsi pořád stejná "porucha"! :o))))
05.04.2008 19:22 Runescape Gold
Buy cheap runescape gold,we are a professional,loyal and reliable runescape gold and runescape gold supplier online.
Offering runescape gp,runescape gp gold and runescape gp 2 gold are collected...
runescape money is a site for runescape player to buy runescape money and item,offering millions in cheap runescape money at our low prices with free ... Cheapest runescape money and rs money with fast delivery.
24/7 buy runescape gold shop.
Buy runescape money,buy runescape money,runescape items,buy guild wars gold and or.

Přidat komentář