Tsunami už mě nebaví...

160.000 mrtvých. No a? Vždyť se vlastně nic nestalo. Jsou to jen lidé.

Přidat komentář

Přehled komentářů

23.09.2006 16:09 V453000
Vážený autore tohoto článku
Je sice pravda, že když ubyde lidí 160 000 ze šesti miliard, tak je to sice malý podíl, ale představte si, že by to bylo vaše město a nikdo by vám nepomohl. K těm lokacím... jak zajistíte, že když bydlím v oblasti bez přírodních katastrof, že tam nespadne meteorit, nevybuchne továrna, ...???????
Ubozí lidé v chudých zemích jako Uzbekistán, Afghanistán atp. potřebují pomoc také a je jim posílána, sbírky proti AIDS,... (www.clovekvtisni.cz)
Rozhodně vám silně doporučuji, abyste si při příští příležitosti něco napsat kamkoli na veřejnost, tak si o tom zjistete alespoň základní informace. Pokud je to opravdu váš názor, nebo jste to psal pod vlivem nějakých omamných látek, tak je to sice smutné, ale s tím se nedá nic dělat.
Děkuji za pozornost
19.10.2006 18:27 Qeh
Co potvrdzuje teoriu, ze ludia vacsinou nemaju pomahat z nejakych altruistickych dovodov, ale (podvedome) cisto z egoistickych: "Co keby sa to stalo mne..."
02.06.2011 13:33 Avargus
Dobrý den,

v zápatí těchto stránek se nachází tento text. "Zde publikované články jsou naprosté nesmysly, omyly, lži a dezinformace. "


Nezlobte se na mě, ale tohle by se nemělo psát ani jako nesmyl, ani jako lež, omyl či dezinformaci (a srandu, vtipné to neni) .


Je mi Vás líto pane Mishak, zrovna první článek, který jsem si od Vás přečetl a takové zklamání.


Jestli jste takový ubohý antisociál a jste tohoto názoru, pak je mi Vás ještě více líto.

Přidat komentář