Dopis od buzeranta - reakce

Na jeden z mých prvních článků tady na Aktovce (a zároveň na můj zdaleka nejčtenější článek) přišlo rekordní množství ohlasů. Co tedy čtenáři měli vlastně na srdci, že se mi rozhodli poslat mail?

Reagujete na:
26.11.2015 02:16 HRfwxpxuNAnX
Dedky, Davide. Ano, taky si mysledm, že cena to nened male1, protože alespoň ve vzathu k Německu tamějšed daS hlavned kompetenčned "přednosy" Lisabonu te9měř vynuloval, když prakticky všechna ta blanketned, rozšiřujedced a zjednodušujedced kompetenčned ustanovened budou muset bfdt schvalove1na podobně jako změna prime1rnedho pre1va (nemluvě o dalšedch restriktivnedch aspektech toho ne1lezu) . Ale s ohledem na text LS a německou fastavu je to podle mne zcela pochopitelnfd a přesvědčivfd krok. Jinak odkaz předmo na ten čle1nek opravdu nefunguje (a nevedm proč) , tak jsem to změnil na stre1nku, ze ktere9 se na celfd čle1nek lze dostat jednedm kliknutedm.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.