Jak zapírat svojí milenku

Co dělat, když si ke své právoplatné první dámě pořídíte ještě jednu? Jak řešit situaci tak, aby Vám na ní manželka nepřišla? Jak nevyvolat podezření? Spousty užitečných rad, jak na to!

Reagujete na:
22.08.2006 08:08 Mirun
Rozdělil bych to na tři druhy:
  • a) Roli manželky se snaží zaujmout pouze milenka dosud svobodná, která se naivně domnívá, že praní fuseklí je cosi romantického, asi jako večeře při svíčkách
  • Milenka rozvedená, která uzurpuje chlapa protože potřebuje někoho na utahování kapajících kohoutků a je smířená s tím, že prostě za to bude prát fusekle.
  • c) Milenka která je sama vdaná a která po roli manželky netouží, poněvadž si fuseklí doma užije až dost
Z racionálního hlediska je nejvhodnější typ c), kterému nic než konspirativní jednání nezbývá, protože se sama nechce prozradit. Typ b) je nejvíce agresivní, neboť hraje hop nebo trop. Typ a) je vhodný pro nudící se intelektuály, protože kromě toho, že doma musíš zapírat milenku, tak před milenkou ještě musíš zapírat manželku!
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.