Jak zapírat svojí milenku

Co dělat, když si ke své právoplatné první dámě pořídíte ještě jednu? Jak řešit situaci tak, aby Vám na ní manželka nepřišla? Jak nevyvolat podezření? Spousty užitečných rad, jak na to!

Reagujete na:
22.08.2006 16:23 Mirun
Zapoj trochu fantazie: v první řadě jí musíš co nejdříve přesvědčit o tom, že ženatý nejsi, protože jinak ti tu otázku sama položí, zažene tě do defenzívy a z toho se špatně couvá. Takže asi jako třetí větu v rozhovoru se zmíníš o tom, že jsi byl o víkendu na svatbě svého kamaráda a že tě pěkně zklamal, protože jste si kdysi slíbili, že se nikdy neoženíte. Pak vysvětlíš několik důvodů, proč tě nikdo nikdy nedonutí se oženit. Tím jí uchlácholíš v otázce volnosti hnízda a tuhle otázku už ti nepoloží.
Ztratíš sice momentální kredit jako potenciální brzký manžel, ale ona bude kalkulovat s tím, že tě změní. Pro tento případ doporučuju uvést několik dalších věcí, které bys nikdy v životě neudělal a pak se (protože tě bude testovat)nechal přemluvit a udělal to. Získá pocit že tě má pod kontrolou a bude klid.
V další fázi z ní vytáhneš (např.) co dělá za práci a když ti to řekne, musíš rychle zareagovat tím, že tvoje máma by se nikdy nesmířila s tím, kdybys sis domů přivedl děvče, které dělá toto (resp. najdeš nějakou podobnou záminku). Abys nevypadal jako maminčin mazánek, kterému řídí život, musíš k tomu vklínit vysvětlení, že tvoje maminka je zrovna na smrt nemocná a musí mít naprostý klid a jen pomyšlení na to, že máš děvče, notabene s (viz. nějakým)problémem, který ona nesnáší by jí mohlo stav velmi zhoršit. Tím zabiješ dvě mouchy jednou ranou - jednak se přestane cpát k tobě na návštěvu, protože se bude vyhýbat setkání s potenciální tchýní a zadruhý přistoupí na tento způsob psaní SMSek, protože k tomu bude racionální důvod, zejména proto, že mamince přeci svůj mobil často půjčuješ, aby si případně mohla zavolat záchranku...

Huf... :)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.