Jak zapírat svojí milenku II.

Jak si s milenkou tajně psát e-maily? Jak to udělat, abych zůstal neprozrazen? Jak obelstít všudypřítomné oči své stíhací rakety? Další díl návodů pro muže, kteří chtějí milenku, ale nechtějí rodinnou katastrofu!

Reagujete na:
26.08.2006 10:21 Joker
U freemailu jsou ještě další rizikové faktory, jako třeba cache prohlížeče nebo automatické ukládání hesel. A další riziko je, že manželka nějakým způsobem na to přijde, před vámi zatají že to ví a potom monitoruje a dokonce filtruje (občas něco smázne, pošle sama nějakou odpověď) vaší komunikaci... odborně se tomu říká "wife in the middle" útok. U spamu je pak problém u freemailů s protispamovou kontrolou... se pak může stát, že maily vůbec nejsou doručovány. Hlavně pokud se milenka v počítačích nevyzná a neví kde co nastavit. Každopádně: Není nejjednodušší použít nějaký jednoduchý šifrovací program? Pak by neměla šanci ani manželka-hekerka se snifferem.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.