Proč se nezahazovat s chudými muži

Co dělat, když zjistíte, že je váš ctitel chudý? Co s mužem, který při placení v restauraci hledá drobné? Dámy..., nabízí se jen jedna rada: UTÉCT!

Reagujete na:
31.12.2007 00:01 Nick
Tak tohle je nejpokrytictejsi clanek co jsem kdy cetl. Tady neni nic rozumneho ani se tady nijak neradi. Jsou tu jen uvedeny 2 extremy ktere nedavaji smysl. Chci se zastat chude chlapy protoze chudi chlapy kdyz jsou chudi tak si nemohou dovolit podvadet a jestli ano tak to dokazuje pouze jeho nerozumnost. Taktez se zastanu i bohatych chlapu, urcite bych si velicew rozmyslel jestli si vezmu za zenu prachy pijici upirku takova holka je z financniho hlediska aktivum pouze jen chvili pak se z ni stava pasivum a to znamena ze moje penize muzou v budoucnu vzrustat, ale jeji krasa uz urcite ne... proto jestli by me opustili me penize tak by me opustila i ona chtel bych mit a ja moznost teto volby do bydoucna. S takovymi zenami je pouze mozne si uzit ne si ji vzit a rozhodne bych nenechal svou zenu aby si doma valela sunky zatim co ja bych tvrde pracoval. Velice bych chtel poznat autora tohoto clanku jak to nakonec doopravdy dela ona...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.