Jak zapírat svoji milenku III.

Když už se s milenkou přestanete jen tak oťukávat a dojde na nejlepší, čeká vás po příchodu domů to nejhorší. Jak smazat stopy po parfémech a vlasech? Další porce rad!

Reagujete na:
31.08.2006 06:38 Petr
Když má člověk štěstí, vyřeší se některé věci úplně samy. V mém případě třeba tím, že kromě milenky mám ještě dvě "kamarádky". Na které manželka kupodivu nežárlí.
Jedna je opravdu kamarádka - postarší, kultivovaná inteligentní dáma, u které se občas zastavím na kus řeči a kávu. Pracovala dříve ve stejné firmě. Protože je postarší, tu moji (ani mě) ani nenapadne, že bych s ní mohl něco mít.
S druhou se znám ze zájmového kroužku. Ani to není kamarádka, spíš taková vyžírka, která pořád něco potřebuje. Nejčastěji udělat něco s počítačem. Protože je otravná, tu moji (ani mě) ani nenapadne, že bych s ní něco mohl mít. Přesto, že na ni mám alergii, zrovna s tím počítačem jí občas chodím pomoci.
A tak nikdo nepozná (a naštěstí nekontroluje), jestli jsem byl na kafi, opravovat widle, nebo někde úplně jinde. A ještě ke všemu, jedna je bruneta, druhá blondýna.
Akorát se musím domů vrátit ještě v noci. Ještě nikdy jsem nezkoušel tvrdit, že jsem někde byl až do rána kvůli defragmentaci!
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.