Jak zapírat svoji milenku III.

Když už se s milenkou přestanete jen tak oťukávat a dojde na nejlepší, čeká vás po příchodu domů to nejhorší. Jak smazat stopy po parfémech a vlasech? Další porce rad!

Reagujete na:
31.08.2006 07:07 Mirun
To lze, slabinu v zabezpečení vidím v tom, že pokud jsi zrovna na záletu pod záminkou "instaluju Widle" a dotyčná kamarádka (u které oficiálně jsi) o tom neví, může jít zrovna napotvoru okolo tvého domu a stavit se za tebou, nechajíc ti u manželky vzkaz, že až budeš mít čas, měl bys jí přijít nainstalovat Widle :)

Moje kámoška má se svými kamarádkami poměrně sofistikovaný systém domlouvání se SMSkama, kde se navzájem informují o "ahoj, jsem u tebe a je tu s námi Markéta, domlouváme se co na víkend", což jim dělá poměrně špatně průstřelné alibi, protože pokud se zrovna někde vyskytne "ten její", tak mu prostě řeknou, že zrovna teď odešla a okamžitě jí posílají echo, že má jít domů :)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.