Jak zapírat svoji milenku III.

Když už se s milenkou přestanete jen tak oťukávat a dojde na nejlepší, čeká vás po příchodu domů to nejhorší. Jak smazat stopy po parfémech a vlasech? Další porce rad!

Reagujete na:
08.06.2007 10:31 Beestie
Uveřejněné komentáře mě fakt potěšily a rozesmály.Hlavně skutečnost,že hříšníků je nás víc.Také máme se sestrou a sestřenkou malou zpravodajskou síť.Smsky typu "kdyby něco,jsme spolu po nákupech,v bazénu,sauně,.." nebo "kdyby se někdo ptal,tak ten novej mobil mám od tebe"...květinové pozornosti od "noficiálního"domů nosíme zásadně bez celofánu a mašliček se slovy "koukej jaké krásné růže rostou kolegyni na zahrádce"...s novými hadříky je to trochu složitější.Jde-li o kousek do částky,kterou my ženy běžně utratíme za parádu a na kterou je náš "oficiální" zvyklej(což je naprosto individuální),je to v pohodě.Jde-li o kousek dražší,chce to důvtip.Např.založíte šatičky mezi staré věci necháte chvíli uležet než se s nimi vytasíte (kvůli časové shodnosti s vaší domácí absencí)Když je manžel zaregistruje,prohlásíte že je máte již dlouho a on si vás málo všímá (doporučuji lehce vyčítavý tón).Nebo s nadšením se s nimi pochlubíte se slovy "miláčku koukej co jsem objevila v hrabáku za 500,šaty o Prady a chybí jim jen knoflík" Když manžel uvidí vaší nefalšovanou dětskou radost,ani ho nenapadne,že ty šaty jsou nové.Přesto doporučuji před prasentací mírně zmačkat,ušmudlat případně odpárat ten knoflík.S brilošema,kožichem nebo autem od milence to je horší,ale přiznejme si milé dámy,že v našich končinách se mnoho tak atraktivních mužů-milenců nenachází.V zásadě ale platí stejná pravidla,jen se na nich musí víc pracovat.Několika hříšnicím,jsem poskytla věrohodné alibi,dokonce jsem jedné své známé umožnila přijet dom s novým autem,byla to fuška,ale podařilo se.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.