Novodobá žebrota

Všechno okolo nás se vyvíjí, mění, přizpůsobuje. A zároveň s tím se měníme i my. Evoluce. Některé věci, které jsme byli zvyklí poznat na první pohled se pomalu posunují někam, kde se tváří jako něco úplně jiného.

Reagujete na:
16.06.2007 14:04 traxi71
Je to bohužel tak. Vedoucí pobočky dostane od nadřízeného managera cifru, kolik těch skvělých, úžasných a jedinečných produktů musí prodat. Elegantně to přehraje na ženské na přepážkách a těm se pak dělají čárky a tečky a hodnocení a průměry a jiné pitchoviny, na základě kterých jsou hodnoceny. A pokud se jim stanovený plán s odřenýma ušima podaří přece jen nějak naplnit, výsledek je jen jeden jediný - pro příští období se požadovaná cifra prodejů razantně zvedne. Vedoucí pobočky je pak už zpravidla sdostatek ambiciózní na to, aby jeho pobočka neskončila jako poslední, obzvláště, je-li vedoucím žena, snažící se uspět v konkurenci ostatních vedoucích - mužů. Vede to až k absurdním stavům, kdy je plánovaný počet prodejů vyšší, než je počet obyvatel regionu. To ale imbecilnímu vedení (v Praze :D) nijak nevadí.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.