Pojďme odolat věčnosti...

Na světě je mnoho lidí, kteří něco velkého vykonali a jejichž památka by měla být uchována pro budoucí generace. Tak třeba Winston Churchill, Napoleon Bonaparte, Ivar Krueger, nebo Renata Kajdžas.

Reagujete na:
26.10.2006 13:20 Mirun
No, máš pravdu, v Eule je sice jasně napsáno, že autor za nic neručí, ale taky je tam klauzule o tom, že pokud je to v lokálním právním řádu jinak, řídí se to místními podmínkami... takže by tě za to mohli anihilovat...

...tedy, pokud mají mimozemšťani odlišný právní řád...

...což nemusí být pravda, poněvadž tuhle jsem slyšel takovej příběh:
Přiletěj na zem mimozemšťani a uspořádají tiskovou konferenci. Povídají o životě u nich na planetě a tak. Pak přijde na řadu diskuze a otázky novinářů. První novinář se ptá "A to mají u Vás na planetě všichni takovýhle veliký hlavy?". Mimozemšťani odpovídají: "Ano, úplně všichni". Druhý novinář se ptá "A to mají u Vás na planetě všichni takovýhle dlouhý prsty?". Mimozemšťani kývou hlavami a říkají "Ano, úplně všichni". A třetí novinář se ptá "A to mají u Vás na planetě na těch prstech všichni takový obrovský zlatý prsteny?". Mimozemšťani zavrtí hlavami a říkají "Všichni ne, jen my Židi".
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.