Do nového roku - M2 s jiskrou v oku...

Přemýšlíte-li marně co znamená označení M2, tak to není ani útočná puška ani průměr šroubků. Je to spíše status, hodnost a nebo přesněji zařazení na pomyslném žebříčku vztahů. Je to zkratka Muže č. 2.

Reagujete na:
10.01.2007 11:27 hellowiin
ale o to přeci nejde. M2 ve vztahu k Z1 samozřejmě nemusí být jedinečné, neboť z pozice M2 nevyvstávají žádné nároky, které by vylučovaly existenci jiných M2. v některých případech se objevují i vícenásobné M1, ovšem to může nahrávat pozici M2, neboť v přímé konfrontaci se více M1 často sami vykrátí a Z1 zůstává k dispozici pro M2.
jak už zmínil mishak M2 usnadňuje život M1 tím, že za něj přebírá určité povinosti, které jsou pro M2 příjemnou zábavou. stejná výpomoc pak může fungovat mezi více M2. jeden chce jít do kina, jeden do divadla, jeden na piškotéku a nastává tak situace, kdy pro konkrétní M2 zůstávají pouze činnosti, které ho primárně zajímají. samozřejmě to podporuje potřebu být M2 vůči více Z, protože čas konkrétního Z se pak dělí mezi více M a na konkrétního M zůstává času konkrétního Z méně.
tímto svou myšlenku končím, neboť se v tom přestávám orientovat bez názorných grafů.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.