Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
09.10.2015 01:50 W346o1apbVl6
že si to ty, chude1 Liška, tak ti přede1m na to zblbnuted sve9 know-how a to zcela graits. Takovej předklad, přijde za mnou klient faplně blbej a ještě me1 nějakej proble9m. Tak vemu ze1lohu a jdem na to. "Geniem do třed dnů" se ty moje kurzy jmenujed. Na a je1 ho za ty tři dny přesvědčedm, že je opravdovej genius, že všechno může, všechny překe1žky zdole1, všemu rozumed a že je ředitelem vesmedru. A pokud to jeho okoled neche1pe, tak by je o tom měl poučit. Nevěřila bys, jak je snadnfd přesvědčit vola, že je genius. To člověk zvle1dne za pe1r minut, ale je1 to schve1lně natahuju, abych z toho měl poře1dnej vejvar. Na a hloupfd klient odche1zed vyprsenej a s hlavou hrdě vztyčenou se ujedme1 nějake9ho mesie1šske9ho fakolu hodne9ho sve9 geniality. Chytřed v něm sice vided ještě většedho blbce, než byl předtedm, ale protože jsou chytřed, tak mu to neřeknou. Ale chytrejch naštěsted moc po světě neběhe1, takže se najde dalšed sposta blbců, co me9mu klientovi tu genialtu uvěřed a chtějed ji taky. Takže se mně dveře netrhnou. Mladed, stařed, se školama i bez z každfdho uděle1m genia. Pokud teda na to me1 prachy samozřejmě. Tak teď vedš jak na to a věředm, že tvoje dalšed blogove1ned bude naprosto genie1lned:-000) ) )
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.