Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
08.01.2007 08:57 Joker
No právě. Mám takový pocit, že třeba u Spořky to z jejich vlastního bankomatu trvá tak 2-3 dny... takže leda vybírat z bankomatu cizí banky, pak to trvá dýl, jenže zas je to běhání navíc a poplatky navíc. Takže by se taky mohlo stát, že člověk má sice týden mega na účtě, ale ta operace ho stojí celých těch původních deset tisícovek.
Ale zas je fakt, že pak člověk může machrovat- "To je strašný jak já utrácím, před tejdnem jsem měl milión na účtě a teď už tam zas nic není..."

Ohledně té úpravy, záleží, jestli je člověk založený spíš umělecky nebo technicky, umělecky založený člověk to udělá v malování, technicky založený si uloží stránku a pak to upraví v kódu ;-)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.