Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
09.01.2007 10:40 Mirun
V době nějvětší slávy byly BÚ úročeny 4% a limity pro výběr byly tehdy dost tvrdé (právě kvůli nemožnosti offline kontroly, hotovostní výběry kartou byly vázány TV atd.), existovaly minimální zůstatky atd. poměr vybíraná částka vs poplatek za výběr vs úrok byl nevýhodný a bylo by s tím více práce než užitku. Čas strávený tímto způsobem by byl v porovnání s výnosem dost drahý... (i když, jak pro koho, cikán taky celej den raději krade různě plechy, aby za to nakonec dostal ve sběrně stovku, než aby šel do práce kde by za 8 hodin dostal ty stovky minimálně 4).
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.