Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
09.01.2007 22:46 Alex
Me osobne udela vedsi radost kdyz ty penize drzim v ruce nez kdyz jsou jen virtualni. Ani nemusi by ty penize moje (i kdyz vlastni penize pocit nasobi :-) )ale kdyz ma v ruce clovek nejakych 200-300kKc a vic je to takovy zajimavy pocit zvlast pokud ty penize nejsou uhledne zabaleny z banky ale klasicke ozmoulane pouzite bankovky ktere proste dal dohromady tak jak sly obehem. je fakt ze pokud clovek dela v bance nebo na poste tak to veskere kouzlo straci.
A jeste vedsi sranda je kdyz clovek takove penize nacpe do obalky, strci do kapsy, sedne do auta a nekam jede... to pak premyslite jak by se asi tvaril clovek co by vam po nehode prohrabl kapsy a trefil na takovy bonus :-)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.