Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
10.01.2007 19:26 brano
To je pravda, clovek ich ani nemusi drzat v ruke,dokonca ich ani nemusi vidiet, staci ze vie ze tam su. Volakedy som robil na hlavnej poste v jednom krajskom meste a kazde rano mi rovno pod oknom nakladali celodennu trzbu nahadzanu vo vreciach - to bolo uvah o tom ako by sa tam dal idealne previest prepad :-) Inak zaujimave bolo ako to kamuflovali, to vzdy pooobede prisla nejaka security firma - kuklaci, vysielacky, brokovnice, pancierove auto a pekne zpredu od ulice aby kazdy videl a pritom vozili len nejake mince. Pritom velke prachy vozili pekne potichucky rano odzadu v takej starej 1203-ke o ktorej by ste povedali, ze to snad ani nemoze mat technicak :-)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.