Jak mít na účtu milión

Dost často se mi stává, že mě lidé na ulici zastavují a ptají se, jak mají vyřešit nějaké svoje osobní trable a problémy. Jednou z poměrně častých otázek je, jak zbohatnout. A protože mě už unavuje to pořád dokola někomu vykládat (obzvlášť, když zrovna pospíchám na WC), dám svůj návod nyní k dispozici vám – čtenářům.

Reagujete na:
05.05.2007 08:52 Dezo
No článek je to sice zábavný,ale v žádném případě nedoporučuji ho realizovat. Pak by se totiž mohlo stát, že banka to bude považovat za nestandardní postup a automaticky ho ohlásí FU jako podezřelou transakci. A vysvětlovat pri finanční kontrole Vás jako občana, kde se Vám vzal 1.000.000,- Kč na kontě, když vyděláváte řekněme 20.000,- bude nad vaše síly. A celá tahle sranda může skončit dodaněním vašich imaginárních příjmů, příslušnou sazbou, neboť se Vám nepodaří důvěrihodně vysvětlit Vaše Cash Flow. Úředníci Vás totiž budou považovat za lháře nebo magora, nikoliv za člověka co se tímto způsobem snaží sám sebe finančně motivovat.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.