Jak si hrát s dětmi

Občas, když se dva lidé mají rádi, případně, když se nemají rádi, ale jsou opilí, nadržení a nevybíraví*), dělají věci, kteréžto pak mají za následek to, že jeden z nich otěhotní. Ať tak či tak, vznikne problém, kterému se říká: dítě.

Reagujete na:
18.11.2009 09:37 Dublin
Tak to je tklivý příběh. Asi jí za to slíbil vopičku na gumě a pak se na ní vyprdnul. Schopný scénárista by z toho naflákal tak 150 dílů původního českého ser-i-álu. U těchto žen se dá vyvolat pravý orgasmus poměrně snadno a i dost lacino. Stačí je pozvat na kávičku, a zvolna zavést řeč na atraktivní témata, jako že Tě to luxusní CLS už nudí a pořídíš si něco lepšího, že ty botky od Gučiho (nevím, co to je, ale funguje to náramně) stály osm tisíc, že asi vyhodíš sekretářku, páč sice kouří, ale odmítá polykat a navrch pár větiček o tom, že se nechceš nikdy ženit a chceš užívat života plnými doušky. Pokud ještě přihodíš pár trefných vět o tom, že nesnášíš utahané Jaruny tahající fakany ráno do školky bez sebemenšího sexapelu a pochválíš její rostoucí břich a klesající ňadra, tak se myslím můžeš dočkat i tzv. "ženského výsřiku". .
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.