Jak si hrát s dětmi

Občas, když se dva lidé mají rádi, případně, když se nemají rádi, ale jsou opilí, nadržení a nevybíraví*), dělají věci, kteréžto pak mají za následek to, že jeden z nich otěhotní. Ať tak či tak, vznikne problém, kterému se říká: dítě.

Reagujete na:
02.02.2007 13:47 Vagy
Vy hlíno, jak se to chováte ke krvi své krve? Hned na vás podám trestní oznámení. Napište mi prosím vaše jméno a příjmení, bydliště, datum narození a stejné údaje i o vašich dětech. Děkuji
Chudák vaše paní. Vůbec se nedivím, že je drogově závislá. To má z vás, vy extrazlosyne! My křesťané bychom se něčeho tak hanebného nikdy nemohli dopustit neb Svaté písmo praví a Bůh koná skrze své hříšníky. Ale to neplatí o vás, protože měl-li by Všemohoucí konat skrze vás, zatratil bych jej i Víru. Kajte se pane, judgment day se blíží, vaše hříchy vám budou spočítány a zaplatíte za ně stejně jako Karel za své nadání.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.