Kdybych chtěl být slavným senzibilem, postupoval bych stejně

Valentýnská příhoda o mobilizaci Ruzyňského letiště se zdá nepochopitelná a úsměvná až k pláči, nicméně při podrobnějším zamyšlení se vlastně nejedná o nic, co by se vymykalo běžnému normálu.

Reagujete na:
20.02.2007 06:56 Vagy
Jak píše Ebo, oni jsou "senzidebilové" a já jsem letadlo. Vlastně, jsem senza debil, Mirun to může dosvědčit. No Mirune, když jsi to tak pěkně rozebral a podíval se na to z toho správného (marketingového) úhlu, musím ti, ač velice, ale opravdu velice nerad, dát za pravdu. Kurňa, na tom se dají vytřískat nějaké prachy...! Mimochodem Mirune, nemáš doma náhodou ještě ty slavné "Přednášky Dr. Cyrona Damona" podle kterých jsme se zkoušeli učit hypnózu, abychom hypnotizovali námi vyhlédnuté nic netušící a naivní "kamarádky" za účelem snazšího dosažení našeho cíle v podobě ukojení našich pubertou silně vybuzených sexuálních chtíčů?
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.