Jak zbohatnout na moudrosti předků

Jsou lidé, kteří to někam dotáhli. A jsou lidé, kteří kdyby zemřeli, nikdo by si toho nevšiml. V extrémním případě... ani oni sami. Stejně jako se ekonomové snaží přijít na to, proč některé země bohatnou a jiné chudnou, pokusil jsem se najít odpověď na otázku, proč někteří lidé mají v životě úspěch a jiní ne.

Reagujete na:
17.04.2007 21:44 shrinker
Autor se čtenáře pokouší zmanipulovat,přesněji řečeno přesvědčit, že lidé s nadprůměrnými příjmy jsou "špatní". K tomu dovedně využívá příklady lidí, kteří se dopouštěli trestné činnosti. K závěru článku nabádá čtenáře k názoru, že úspěch každého jedince pramenní ze vztahu např. s dědou což do jisté míry odráží fakt,že každý si své vzorce jednání,tedy i ty vedoucí k předpokladům k např. nahromadění majetku, tvoří v dětství, což do jisté míry zbavuje každého jedince zodpovědnosti za např. jeho současnou ekonomickou situaci.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.