Co dělat, když vás muž podvádí s vaší kamarádkou?

Dotaz čtenářky: Ahoj Dokonalá, přečetla jsem si tvůj článek Proč se nezahazovat s chudými muži a pochopila jsem, že jediný, kdo mi může v mé situaci poradit jsi ty. Můj manžel mi totiž zahýbá s mojí nejlepší kamarádkou. A já nevím, co mám dělat.

Reagujete na:
28.12.2009 21:22 Bibina
V životě jsem neslyšela větší volovinu než je tohle! To není ulevování ale ponižování! Manžel tě nechal tak bud kurva? ? ? Tohle může napsat jen chlap! Bratr? táta? ? ? To je a co když máš děti? ? ? Tak vojet strejdu a dědu, nechutný a odporně prasácký! PODVEDL TĚ MANŽEL? ZBAL MU KUFRY, JDI K HOLIČI, JET NA VÍLET, A NAUČ SE ŽÍT PO SVÉM A VOLNÁ JAKO PTÁK! NEPOTŘEBUJEŠ SE PONIŽOVAT TÍM ŽE UKOJÍŠ CELOU JEHO RODINU! Nebo celej okres, naopak, ukaž mu že takovej sliskej červ ti nestojí za to aby ses trápila, bud hrdá, neboj se z milenky za pár měsíců bude manželka a pak budeš ty ta kterou bude chtít! Je to šmejt takže ho určitě pošleš do háje ale tak aby se to tvá nejlepší kamarádka patričně dobrě doslechla! Ten co píše tenhle blok je bud přechytračelej chlap co nerozumí ženským, nebo histerická ženská, co neví co to je hrdost!
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.