Nejlepší kapitálové, životní a úrazové pojištění se spořením

Jako zkušený pojišťovací rádce (a právník) dostávám denně stovky dotazů, abych lidem poradil, jak se ve změti nabídek pojišťoven vyznat, jaké pojištění je nejlepší a co bych si asi tak vybral já, kdybych byl si chtěl spořit na důchod.

Reagujete na:
19.03.2007 08:13 Vagy
Autor se patrně domnívá, že objevil Ameriku. Bohužel. Dávno před ním už brázdili české kapitalistické a kapitálové vody jiní žraloci, kteří dokázali pochytat pěkných pár "kapříků" tím, že dokázali nejen slíbit nemožné, ale též ho splnit. I když to nemožné, co slibovali, se neshodovalo s tím nemožným, co splnili. Protože nemožné slibované, bylo právě to Mirunem anoncované, kdežto nemožné splněné, bylo v duchu mnou upraveného hesla: "lehce nabyl, chvíli pobyl a protože nebyl debil, za hranicemi skočil". Naštěstí milý Mirune, český národ už není debil, takže předpokládám, že se ti podaří získat maximálně 2.425.859 klientů. Ten zbytek totiž nečte AktovkuX :)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.